Přejít na obsah

Gigabit za půlku napořád


kotasek

Doporučené příspěvky

Návštěvník m.man

Než budu volat na zákaznickou linku, platíme si léta (ex)UPC net 150Mb/s za 459,- = věrnostní cena  (modem jsme si před lety odkoupili).

Bude to bráno jako u PetrM, že čerpáme "skevu", nebo to projde a povolej nám přechod na 500Mb/s za 430+70,- za modem?

Nebo mi budou cpát ještě nějakou další službu, protože se do ceny nepočítá modem?

Nezkoušel tuhle kombinaci už někdo?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@m.man i s tím modemem budeš platit jen o pár korun a navíc, takže podle těch informací které tady zazněly taková změna asi neprojde.

Ale stejně počítej s tím že ten modem ti pravděpodobně brzo vymění, tohle staré Cisco v módu router snad rychlost ani 150 Mbit nezvládne, tam byla hranice nějakých 140.

 

před 22 hodinami, JirkaMarek napsal:

Hezky den, pokud dam vypoved ze stavajici smlouvy,, kde mam i TV a telefon/ a tedy drazsi tarif nez je 1000/50/,  a tak nemohu vyuzit akce jelikoz bych mel platit mene a budu chtit se naslende pripojit jen na internet, mam to udelat az po skonceni smlouvy a pripadnem odpojeni? Nebo mohu drive a novou smlouvu ma uzavrit treba manzelka ci dcera? TV nepotrebuji, internet rychlejsi bych bral Diky za radu pokud jste si jisti s odpovedi.

Na takovou otázku ti s jistotou nikdo neodpoví, ale mysli také na to, že to může brát Vodafone jako porušení podmínek pro slevovou akci a nakonec tuto slevu dostat nemusíš, jak tady někdo uváděl několik příspěvků nazpět.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník m.man

Staré Cisco dává nynějších cca 150Mb/s. +-mám přepnuto na bridge.

O tom, že staré routery mění vim, ale zatím nás nikdo s výměnou nekontaktoval.

 

Četl jsem, že požadují navýšení ceny při přechodu na tuhle akční nabídku .. což by bylo o 40,- víc, takže snad splněno.

No, tak zkusim přemluvit ženu, aby jim zavolala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@m.man nevím jestli ti to projde (na lince). Navýšená cena se bude odvíjet od těch tvých 459,- za internet. Mimochodem mám stejnou cenu bez modemu ale za svůj rychlejší tarif, zkoušel jsem teď navýšit na 500 za rozumnou cenu a neuspěl jsem (giga nechci kvůli bridgi, kdoví kdy to uvolní). To znamená, že bys musel mít nový internet (bez modemu) s nějakým navýšením. No a když mají giga za 450,- (bez modemu), kde máš to navýšení? Nejspíš se budou snažit ti k tomu nabídnout nějakou další službu.

Zbytečně nasírají stávající klienty, které je potřeba ze zásady dojit, dojit, dojit. Místo toho, aby cenové rozpětí u stejné služby mezi klienty trošku přiblížili (byť s nějakou vyhádanou odchylkou). Přijde mi to nemorální, aby za jedny peníze byla služba nějaká a s dvojnásobně vyššími parametry. Když člověk projeví snahu a zavolá si, čekal bych nějakou vstřícnost. Ještě se nabízí otázka, jak tyhle výhodné ceny napořád za nějakou dobu novým klientům poštelují nahoru. Předpokládám, že nějaká finta už je ve hře.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že vás to baví se někde někoho doprošovat a řešit nějakejch blbejch pár korun měsíčně, jestli to bude ve výsledku víc nebo míň 🙄

1) zavolám na 800 77 00 77

2) proklikám se, že chci přepojit na operátora

3) řeknu "Dobrý den, já bych se chtěl jenom zeptat, jak mám postupovat při ukončení smlouvy s Vodafonem..."

4) pak už se to děje všechno samospádem, přepojení a vždycky příjemnej pokec s nějakym fajn týpkem k naprostý spokojenosti všech

 

dyť je to pořád dokola to samý, za těch 17 let, co tohle fórum funguje, se to tady řešilo snad milionkrát 🙄 ale jo, aspoň je o čem kecat, navíc ne každej zvládne použít vyhledávání a ne každej pamatuje starý časy 🙂 

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, sodekcz napsal:

Ještě se nabízí otázka, jak tyhle výhodné ceny napořád za nějakou dobu novým klientům poštelují nahoru. Předpokládám, že nějaká finta už je ve hře.

Já to teda chápu tak, že napořád je ta 50% sleva, takže s cenou klidně hýbat ještě můžou.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Nekde se psalo, ze finta je prave v tom, ze to NENI tak, jak to bezny clovek chape - ze to praveze neni nafurt ta sleva, ale ta cena.
Takze az ostatnim pujdou postupne ceny dolu (nebo za tu cenu budou lepsi tarify), tak ti s tarifem "naporad" to holt budou mit naporad...

Proste takova byznysova klasika... sleva nikdy neni proto, aby zakaznik zaplatil míň. Nikdy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ceny jdou obecně u všeho nahoru min. o inflaci, takže není důvod, aby u internetu šly dolů. Je určitá hranice, pod kterou to prostě spadnout nemůže, protože pak už by byl operátor v červených číslech. A soustavné podbízení se s cenami kvůli konkurenci také nikam nevede. Až bude penetrace připojení kolem 90% populace, tak už nastane jenom vzájemné přetahování o klienty (jako je tomu u mobnilních služeb) a operátoři dřív nebo později pochopí, že to k ničemu nevede a je lepší si trh nějak neoficálně rozdělit, případně se budou skupovat menší poskytovatelé a slučovat ti větší. Tento trh vygeneruje pořád stejný objem peněz od lidí, tady už nic extra z toho operátoři nevydolují.

Upraveno uživatelem Adolf.Shitler
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...