Přejít na obsah

Nový prémiový set-top box pro Vodafone TV


Návštěvník Lukáš Polák

Doporučené příspěvky

  • Centrum péče
před 9 hodinami, Jardabr napsal:

Na Vodafone infolince jsem se dozvěděl, že prémiový set-top box nejde používat jako DVB-C. To umí jen standardní set-top box.

Hezký večer, jak už tu bylo napsáno, to je bohužel chybná informace, prémiový set-top box samozřejmě je možné používat i na kabelové síti. Omlouvám se a pokud budete chtít, napište nám přes https://tam.je/forum informaci o tom, kdy jste s kolegou nebo kolegyní mluvil, předali bychom zpětnou vazbu, aby pro příště věděl(a).

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 2. 2022 v 15:16, Ondra - Vodafone napsal:

 

@CableG @Yarda_cz @Technikus HDMI-CEC v tuto chvíli boxy plošně nepodporují, při testování se zatím opakovaně ukazuje, že kompatibilita s různými modely a značkami není dokonalá. Jako částečnou náhradu máme https://www.vodafone.cz/pece/televize/vodafone-tv/sparovani-dalkoveho-ovladani/.

HDMI-CEC nemusí být dokonalé, stačila by podpora nejběžnějších značek TV, tolik jich zase není. U mých TV jihokorejské značky fungovalo HDMI-CEC u několika různých levných čínských TV boxů, takže bych pravděpodobně neměl problém ani u toho vašeho. Doufám, že nad ním nezlomíte hůl, když to dokáže číňan u boxu za pár stovek, vám by se to rozhodně mělo podařit také. 

Jinak to spárování ovladače s TV je určitě šikovná funkce, to vás musím alespoň částečně pochválit, ale je škoda, že se o ní dozvím až tady, nebo z vašich FAQ, a není uvedena v tištěném návodu, který jsem dostal k boxu.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • modem Compal, VTV Box, CA Modul
  • Plzeň Bolevec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 2. 2022 v 15:16, Ondra - Vodafone napsal:

@CableG @Yarda_cz @Technikus HDMI-CEC v tuto chvíli boxy plošně nepodporují, při testování se zatím opakovaně ukazuje, že kompatibilita s různými modely a značkami není dokonalá. Jako částečnou náhradu máme https://www.vodafone.cz/pece/televize/vodafone-tv/sparovani-dalkoveho-ovladani/

Bohužel mám TV, kde je BT ovladač, IR nemá.

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Premium VTV Box
  • Pardubice
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, PetrM napsal:

Jinak to spárování ovladače s TV je určitě šikovná funkce, to vás musím alespoň částečně pochválit, ale je škoda, že se o ní dozvím až tady, nebo z vašich FAQ, a není uvedena v tištěném návodu, který jsem dostal k boxu.

Ta šikovná funkce mi třeba zrovna dneska televizor nezapnula. Apple TV přes HDMI-CEC tu televizi zapne vždycky, už několik let, naprosto spolehlivě. Takže asi funkční HDMI-CEC nebude až takovej zázrak, jak by se mohlo zdát.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat, když se tu řeší ovladač, nepoužívá někdo k Vodafone set-top boxům Logitech Harmony ovladač? Koukal jsem, že v databázi zařízení Logitech nějaké Vodafone zařízení má, ale nevím, jestli jsou to set-top boxy, které Vodafone používá zde. Představa, že mám na stole minimálně tři ovladače (box, tv a av reciever) mně moc neláká. Kaon např. Logitech zvládá bez problémů. Jarda

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • CA modul, VTV Set-Top-Box 2G_B, CH7465LG
  • Kladno, Kročehlavy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...