Přejít na obsah

Nový prémiový set-top box pro Vodafone TV


Návštěvník Lukáš Polák

Doporučené příspěvky

@marmira Tak čistě teoreticky ( po prostudování ohromného 13-ti stránkového "manuálu" ) By to mělo být tlačítkem OK. 

 

Já to budu dávat dohromady známému až v neděli, tak potom budu vědět víc.

Upraveno uživatelem Sparrow
  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Compal black, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Sparrow No není to tak úplně, funguje to prazvláštně :). Posun do čtverečku, kde jsou napsané informace o pořadu, funguje jen u seriálů (!!), u filmů to stejným způsobem nefunguje a nevím, jak se do toho čtverečku s informací o pořadu dostat (jde o to, že v tom čtverci nejsou většinou kompletní informace, abyste si přečetli celý obsah, je potřeba čtvereček "rozkliknout"). A pokud jen listujete mezi programy (bez přepínání, jen klikáte na šipku posun dolů nebo nahoru, abyste viděli co se právě vysílá na jiných kanálech), tak tam to nefunguje přes OK, protože stlačením OK se na ten program přepnete. Jak  při listování najet na info o vysílaném programu, to nevím a obávám se, že to momentálně nejde. U EPG (zelené tlačítko) je totéž -  do čtverce s podrobnějšími informacemi se dostanete jen u seriálů). 

No, snad se to časem nějak poladí.... 🙏

 

IMG_7227.JPG

IMG_7228.JPG

V 13. 5. 2021 v 18:15, pavlos napsal:

A jak jste obecně spokojena oproti předchozímu HD dvr box.Nahravání, zpětné zhlédnutí atd.Co tu čtu ohlasy tak je to prý hrůza.

No je to zajímavá zkušenost. Popisovala jsem výše, že některé věci nefungují tak, jak fungovaly u předchozího s-t boxu. Už se mi dvakrát stalo, že se mi nový s-t box nezapnul, objevila se hláška, že je ve stavu offline, ale internet a wifi běželi normálně. Bylo třeba restartovat. Dvakrát, třikrát se při provozu (živé vysílání, ale i ZZ) zasekl, zamrzl, ale to jen na chvíli. Zpětné zhlédnutí je v pohodě, funguje (zatím) dobře, oceňuji, že když použiju posun dopředu, dozadu, tak vidím náhledy a tedy se přesunu do místa, kam chci já a ne kam se trefí s-t box. Nahrávání mám teprve naplánované. Asi je potřeba si jen zvyknout a doufám, že Vodafone časem některé věci lépe vychytá (aspoň vytvořit si seznam Oblíbených TV stanic by mohl, když už umí řadit tv stanice podle žánru). 

  • Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • HD DVR Mediabox, modem (odkoupený)
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Zdravím, podporuje tento STB vypínání / zapínání TV po HDMI?  Mám Xiaomi Mi Smart TV 4S - 43", která to umí, ale nefunguje to. Jinak po pár dnech sbližování mám zatím lepší pocit než z cihly. Rychlé reakce, to přetáčení je super, nahrává co chci. Ještě by to chtělo z modrého tlačítka udělat zkratku k nahraným pořadům. 

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Premium VTV Box
  • Pardubice
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V 27. 6. 2021 v 21:21, Yarda_cz napsal:

Zdravím, podporuje tento STB vypínání / zapínání TV po HDMI?  Mám Xiaomi Mi Smart TV 4S - 43", která to umí, ale nefunguje to. Jinak po pár dnech sbližování mám zatím lepší pocit než z cihly. Rychlé reakce, to přetáčení je super, nahrává co chci. Ještě by to chtělo z modrého tlačítka udělat zkratku k nahraným pořadům. 

Tak moje prosba s modrým tlačítkem byla vyslyšena 😄 To vypínání-zapínání ale stále nefunguje. A ještě jsem si všiml, že rozdíl mezi režimem nízké a vysoké úspory není žádný.  Jak v době zapnutí boxu, tak jeho spotřeby. Nejspíš ho nebudu ani vypínat. V zapnutém stavu 6W, ve vypnutém 5W 😄 

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Premium VTV Box
  • Pardubice
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 6. 2021 v 21:49, tomus napsal:

Psalo se zde, že HDMI-CEC box umí.

A umí teda HDMI-CEC nebo ne? Mám ho zhruba týden a spíš bych řekl, že neumí. A nebo něco dělám špatně, protože ovládání televize (typicky power of/off) pomocí ovladače boxu je celkem nespolehlivé, skoro jako by to jelo přes ir.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...