Přejít na obsah

Trhaný zvuk STV1 (Jednotka) a STV2 (Dvojka)


Návštěvník Hory

Doporučené příspěvky

Návštěvník Hory

Vlastnim CA Modul ktery jsem pouzival do nedavne doby primo v TV, kde popisovany problem neni. Po čase jsem si tento presunul do BD-F5500 https://www.samsung.com/uk/video-players/blu-ray-player/blu-ray-player-black-bd-f5500-xu/

Důvodem byl subjektivně lepší obraz a rychlejší přepínání kanálů. Zjistil jsem, že z celé nabídky pouze STV1 a STV2 mají "trhaný" zvuk, nepoužitelný. Nemám pro to žádné vysvětlení. Nenapadá mě čím se tyto dva kanály liší. Kvalitta signálu je perfektní 90/100 (síla/kvalita signálu). Poradí prosím někdo  v čem by mohl být problém. BD je propoojen HDMI kabelem, zkoušel jsem i jiný i jiný HDMI slot na TV,  pořád špatně. Ze stejného muxu kanály hrají bez problému s čistým zvukem (zkoušeno Mnau TV). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hory

Děkuji za odpověď. No pokud by to mělo být Audio kodekem tak nejspíš používají jiný než všichni ostatní. STV1 a STV2 už mě kdysi přes tento tuner fungovaly, ale nejsem si jistý jestli v té době už byly HD.

Upraveno uživatelem Hory
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...