Přejít na obsah

Horizon GO PIN


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník Romanzbrna
V 3. 3. 2021 v 12:53, Beris napsal:

je to pin pro odemčení mobilu, zase asi pomatenci nemaj co dělat

Na tom jsi byl kde? Nemel blbosti, když o tom nic nevíš. Je to PIN Horizonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Caroig

Zkuste v nastavení u rodičovského zámku znovu vybrat "Bez omezení". Když stránku s nastavením otevřete, tato hodnota tam bude patrně zobrazena, ale i tak klikněte na "Změnit nastavení", zadejte heslo k vašemu účtu, nechte vybranou položku "Bez Omezení" (nebo ji vyberte, je-li tam přednastaveno cokoliv jiného) a klikněte na Uložit. Mělo by to pak fungovat.  V backendu je patrně u této položky nějaká nesmyslná hodnota (po nějakém zásahu administrátora, softwarovému upgradu, upgradu uživatelské databáze... ), kliknutím na Uložit se přepíše na správnou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Romanzbrna napsal:

Na tom jsi byl kde? Nemel blbosti, když o tom nic nevíš. Je to PIN Horizonu.

Zkoušel jsem 0000, 1234, ale až PIN od mobilu mně pustil. Nikdy jsem v Horizonu nic nenastavoval. Jediné, co jsem kdysi nastavil, tak byl rodičovský zámek na CI kartě v bedně a asi byl stejný jako používám pro mobil. Takže jestli to takhle domotali, tak trvám na pomatencích! 😄

  • Premium
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • Ostrava-Poruba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska to po mě chtělo PIN už třikrát.  Potvrzuji, že funguje bůhví proč PIN z mobilu, na Horizonu jsem nikdy nic nenastavoval a žádný PIN tam nemám.  Je vidět, že soudruzi odborníci od Vodafonu to mají "pevně v rukách".  Zlaté UPC....

Ještě poznámka: Stává se vám, že uprostřed sledování nějakého pořadu se najednou objeví hláška, že video není k dispozici, a už ho znovu nepustíte, ani s odstupem několika dní?  Ten pořad prostě nadobro zmizí, i když se chlubí kolečkem zpětného shlédnutí.  Mě se to stává poměrně často a vážně mě to irituje (abych byl slušný).

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 3. 2021 v 21:29, Caroig napsal:

Zkuste v nastavení u rodičovského zámku znovu vybrat "Bez omezení". Když stránku s nastavením otevřete, tato hodnota tam bude patrně zobrazena, ale i tak klikněte na "Změnit nastavení", zadejte heslo k vašemu účtu, nechte vybranou položku "Bez Omezení" (nebo ji vyberte, je-li tam přednastaveno cokoliv jiného) a klikněte na Uložit. Mělo by to pak fungovat.  V backendu je patrně u této položky nějaká nesmyslná hodnota (po nějakém zásahu administrátora, softwarovému upgradu, upgradu uživatelské databáze... ), kliknutím na Uložit se přepíše na správnou. 

Tohle jsem udělal a pomohlo,už to po mně pin nechce ani po novém přihlášení.🙂

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul2x modem CH7465LG
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...