Přejít na obsah

VU+ DUO 4K SE


randomofamber

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

mám v plánu si koupit výše uvedený rekordér a ptám se, zda by se nějaký diskutující, vlastnící také VU+ přístroj, nepodělili o zkušenosti s přístroji od VU+ (ideálně přímo VU+ Duo 4k SE) a nahráváním DVB-C, především pak nahráváním více kódovaných programů zároveň (Vím o možnosti nahrávat zakódovaně, kdy přístroj provede dekódování až když je "vypnutý".).

Dále mě zajímají obecné informace nezávislé na typu tuneru, jako je správa nahraných pořadů, například zda uživatel vidí u nahrávky název předchozího pořadu (Nahrává se např. NCIS, ale název nahrávky je Hlavní zprávy.), protože název je brán z EPG nebo zda se uloží název, který je dán při programování nahrávání... Zda lze zadat nahrávání i podle vyhledávání názvu pořadu/seriálu a ne pouze např. 1 týdně ve stejnou dobu. Zda je možné nastavit, aby se pořady ukládaly do složek a ne aby byly v jednom adresáři...

No pak mě zajímá názor, zda byste si koupili VU+ znovu (Např. kdyby odešel do křemíkového nebe.) nebo zda byste raději přešli k jiné značce. Já jsem se rozhodoval mezi VU+ Duo 4K SE a DreamBox DM 920 UHD. VU+ mě připadá jako lepší volba, samozřejmě založená jen na základě informací, které lze získat na stránkách či z video recenzí na YT.

Budu rád za každou sdělenou osobní zkušenost, protože bych rád vybral na první dobrou bez vracení, zvláště v této nepříjemné COVID době. Navíc přistroj v této cenové hladině by měl uživateli sednout, aby se s ním netrápil a ne aby jej při každém použití proklínal (Jako asi každý bych nejraději chtěl "největší dobro" než "nejmenší zlo" 😉 ...).

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • UBEE EVW3226 (bridge), 3x CA vlastní
  • Praha, Černý most I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na VU+ DUO 4K SE

tohle používám já: Ferguson Ariva 250 Combo , nahraje vše bez problémů ve formátu TS bez omezení velikosti , bez problému jde vše upravit v PC například střih... samozřejmě přes C- tuner ale pouze jeden program

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šifrovacie kľúče sa menia často, takže na oneskorené dekódovanie by som sa nespoliehal (vlastná skúsenosť z TechniSatu). A ako tu už bolo napísané, CA Conax 7 modul dekóduje iba jeden stream (taká je špecifikácia).

Upraveno uživatelem quadra2030
  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ferguson jsou Poláci - země neomezených možností. Dost jsem je využíval na SAT, a hlavně karta jen v jednom přijímači a klon do druhého v domácnosti po vnitřní LAN. Hodně lidem to ušetřilo peníze a umí to (aspoň tvrdí) i c CA modulem, ale nemám odzkoušeno

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

Pro tyto účely používej DVB-S2, kde to zatím jde.

Jak používat pro příjem kabelové televize satelitní dekodér? To je asi nějaký překlep, že.

před 20 hodinami, quadra2030 napsal:

CA Conax 7 modul dekóduje iba jeden stream (taká je špecifikácia).

Vlastním dva CA Conax 7 moduly (karty). Pokud bych tedy měl v přístroji VU+ DUO dvě dekódovací karty, pak by mělo být možné nahrávat dva zakódované pořady zároveň?

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • UBEE EVW3226 (bridge), 3x CA vlastní
  • Praha, Černý most I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...