Jump to content

Problémy s WiFi

alishka
 Share

Recommended Posts

Už by to mělo být OK (výměna zesilovačů na trase). To se ale dělalo dnes. A jestli na kabelu bylo OK, nebude to s tím mít nic společného. Začal bych uvedením modemu do továrního nastavení.

• 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • Compal, HZN USB
  • Brüx

Tovární nastavení proběhlo...Proběhl restart modemu, tovární nastavení, přejmenování 2,4 Ghz a 5 Ghz, aby se jmenovaly jinak, ruční nastavení kanálu...

Nic nepomohlo.

Koaxály jsou tak utažené, že se nám je nepovedlo ani mně, ani manželovi povolit, aby se vyndaly a znovu zašroubovaly, to jsem operátorce sdělila.. Jinak kabely jsou ok.. 

V noci prostě neběhala wifi jak měla.

Dopoledne to chvíli prý jelo (asi tři hodiny jsem spala, manžel byl připojen) a pak krachnul net komplet včetně připojení přes kabel...

Ještě před chvílí nám tu zase problikával modem... Takže asi to nemělo nic společného s tím dnešním výpadkem, uvidíme, co řekne ve středu technik...

Podle mě bude modem v háji, už dřív se to občas stalo, ale tak jednou měsíčně, už jednou jsme měli objednaného technika, ale než přijel, dalo se to dohromady, tak se to zrušilo...

A jen tak mimochodem - stále to nejde, ani kabelový... Takže to ještě asi není doděláno, jak píšete, Marku...

• Internet 300
  • -
  • TV Start
  • COMPAL CH7465LG
  • Kralupy nad Vltavou

Sídliště Hůrka..

Ale bude to chyba u nás - modem neustále bliká a ani po vypnutí nenajede..

Zkoušela jsem znovu ten koaxál, ale nejde, nehneme s tím.

Nicméně mi přijde, že ten kabel má u konektoru prasklý ten plast a obnažené dráty, takže hádám, že to bude možná celé jádro pudla.

No nic, počkáme na středu na technika.

Naštěstí nám hodný soused nahostoval na dva dny připojení, abychom mohli pracovat, protože bez netu jsme ztracení a mobilní hotspot nic moc...

• Internet 300
  • -
  • TV Start
  • COMPAL CH7465LG
  • Kralupy nad Vltavou

Na koax vzit kleste - tedy kombinacky - rozumejme na povoleni. Pripadne 12ka klic. Nektere Fka jsou 11ka klic

Upravuji az po fotce: tafy nejde pouzit klic, zkusil bych ty kombinacky. Tyhle F konektory neznam. 

BTW jak koukam na ten RJ45 konektor, to asi krimpoval nejaky odbornik... 

Edited by Tube
  • Internet 300
  • 15 GB
  • -
  • Cisco EPC3208
  • Ostrava - Zábřeh

Zkoušela jsem, nejde... Je tam tak napevno vražen... Nechám to radši na technikovi, taky nám to instaloval technik, tak to nechci urvat, stačí, že je naprasklý..

• Internet 300
  • -
  • TV Start
  • COMPAL CH7465LG
  • Kralupy nad Vltavou