Přejít na obsah

Problémy s WiFi


Návštěvník alishka

Doporučené příspěvky

Návštěvník alishka

Tovární nastavení proběhlo...Proběhl restart modemu, tovární nastavení, přejmenování 2,4 Ghz a 5 Ghz, aby se jmenovaly jinak, ruční nastavení kanálu...

Nic nepomohlo.

Koaxály jsou tak utažené, že se nám je nepovedlo ani mně, ani manželovi povolit, aby se vyndaly a znovu zašroubovaly, to jsem operátorce sdělila.. Jinak kabely jsou ok.. 

V noci prostě neběhala wifi jak měla.

Dopoledne to chvíli prý jelo (asi tři hodiny jsem spala, manžel byl připojen) a pak krachnul net komplet včetně připojení přes kabel...

Ještě před chvílí nám tu zase problikával modem... Takže asi to nemělo nic společného s tím dnešním výpadkem, uvidíme, co řekne ve středu technik...

Podle mě bude modem v háji, už dřív se to občas stalo, ale tak jednou měsíčně, už jednou jsme měli objednaného technika, ale než přijel, dalo se to dohromady, tak se to zrušilo...

A jen tak mimochodem - stále to nejde, ani kabelový... Takže to ještě asi není doděláno, jak píšete, Marku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník alishka

Sídliště Hůrka..

Ale bude to chyba u nás - modem neustále bliká a ani po vypnutí nenajede..

Zkoušela jsem znovu ten koaxál, ale nejde, nehneme s tím.

Nicméně mi přijde, že ten kabel má u konektoru prasklý ten plast a obnažené dráty, takže hádám, že to bude možná celé jádro pudla.

No nic, počkáme na středu na technika.

Naštěstí nám hodný soused nahostoval na dva dny připojení, abychom mohli pracovat, protože bez netu jsme ztracení a mobilní hotspot nic moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník alishka

Řekla bych, že jo.. před tím jsem si toho nevšimla, zkoumala jsem to zblízka až teď - zde je foto... Takhle to asi nemá být, že?

kabel.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na koax vzit kleste - tedy kombinacky - rozumejme na povoleni. Pripadne 12ka klic. Nektere Fka jsou 11ka klic

Upravuji az po fotce: tafy nejde pouzit klic, zkusil bych ty kombinacky. Tyhle F konektory neznam. 

BTW jak koukam na ten RJ45 konektor, to asi krimpoval nejaky odbornik... 

Upraveno uživatelem Tube
  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník alishka

Zkoušela jsem, nejde... Je tam tak napevno vražen... Nechám to radši na technikovi, taky nám to instaloval technik, tak to nechci urvat, stačí, že je naprasklý..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...