Přejít na obsah

Compal CH7465VF krátke výpadky


Návštěvník pubso

Doporučené příspěvky

Návštěvník evlo2

Tak já si ted koupím router co mám ověřený, ne ax55u, který má s 5g problémy, ale ac66ub1 s tím jsem problem nikdy zatím nemel a dám router jako bridge a hovory busou cajk a nebude to padat, jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník evlo2

Já mám vyzkoušeno, že ten starý ac66ub1 funguje i s AX zařízeními lépe než moderní AX routery. S tech AX me zaujal ten Belkin, ze nema zadny fake antenky, ale nechce se me to riskovat kdyz se ani neprodává v CR.

Upraveno uživatelem evlo2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník evlo2

Tak poté co jsem se vrátil k bridge to funguje zatím bez problémů, ale všiml jsem si, že asi budou mít bug s nastavením wifi kanálu, kdy to těch 5ghz vždy dává na ty první, je jedno co člověk nastaví, ale nemám to potvrzeno, jen takový můj dojem.

Uvidím dlouhodobě hlavně co se zahraniční konektivity týče, ale ty neustálé krátké výpadky se nyní nedějí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník evlo2

Tak měsíc po přepnutí routeru upc do bridge ani jeden výpadek, kvalita připojení zcela dostatečná, když mě to vypadlo sem tam, tak jsem vždy identifikoval problém na klientovi (notebook s QCA61x4A). Budiž toto odpovědí pro ty co tvrdí, že když by ten modem byl tak hroznej tak to dělá každému, dělá to ty problémy každému jen většina to neřeší nebo to bere jako vlastnost.

https://i.imgur.com/xUGLYAO.png

Dokonce ani nemam problemy se zahranicni konektivitou, coz me prijde neuveritelne, ze bylo modemem

Upraveno uživatelem evlo2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...