Jump to content

Podivné chování Vodafone TV set-top boxu

michalekuba
 Share

Recommended Posts

Naprostá tragédie, od té doby, co mi sebrali Horizon a dali tu jejich malou Vodafone krabičku, není dne, aby ta televize normálně fungovala. A když máte poruchu, obvykle v noci, přes den se člověk málokdy dívá na televizi, tak se nikam nedovoláte! Oproti UPC šílené. Nejenže musíte  v hovoru vyťukat dva číselné kódy, ale pak 45 minut čekáte,  a nic. Naštvaný vypnete telefon i televizi. Pokud Němci nejsou blbci, tak celý zdejší management brzy komplet vymění. Nejspíš se přidám ke známým, kteří to vydrželi dva týdny a koupili si satelit...

• Agree 1
  • Jiná služba
  • -
  • Komfort
  • -
  • Brno

45 minut? To máte štěstí, mě to jejich automat pokládá po 30 minutách.

• Agree 1
  • 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • TechnicolorTC7200,HDMediabox,3xCAmodul
  • Hradec Králové

• 1 month later...

Po přechodu z Mediaboxu,naprosté zděšení!!Nemá audio výstup!!!Nelze si seřadit programy!!Z 95 radií má jen 27 českého rozhlasu!!Nahrávání hruuuza!!QUIDE VELMI NEPŘEHLEDNÉ a zasunuté přes 3 kliknutí!!JAKÝ JE ROZDÍL MEZI OBĚMA VTV boxy!?Poraďte kam přejít?!Zlatý MEDIABOX!!!!Přeju pevné nervy!!!!

• Agree 1
  • 150 Mb/s
  • 4 GB
  • Komplet
  • Setobox
  • Jablonec

@noza21 Řadit programy nešly ani předtím, ale zatím chybí funkce oblíbených kanálů, na mediaboxech také zpočátku nebylo, snad přibude i zde. Rádia by už měla být dostupná všechna nebo alespoň naprostá většina. Nahrávání je do cloudu, nepíšete, zda jste měl velký nebo malý mediabox. U velkého se nahrávalo na interní dosk, u malého na externí. EPG lze vyvolat i jinak než vstupem do menu (tam se navíc načte vždy od kanálu 1, nikoliv od aktuálně sledovaného).

Když jsem box zkoušel, přišel mi svižnější, nahrávání do cloudu jsem si pochvaloval, kanály si neřadím a zvuk jsem měl po HDMI.

• 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • Compal, HZN USB
  • Brüx

VTV box mám už 14 dní zabalený zpět v krabici a až budu mít cestu, vrátím ho. Pro mě je nepoužtelný.

• Agree 1
  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina