Přejít na obsah

Podivné chování Vodafone TV set-top boxu


Návštěvník michalekuba

Doporučené příspěvky

Návštěvník Honza1

Naprostá tragédie, od té doby, co mi sebrali Horizon a dali tu jejich malou Vodafone krabičku, není dne, aby ta televize normálně fungovala. A když máte poruchu, obvykle v noci, přes den se člověk málokdy dívá na televizi, tak se nikam nedovoláte! Oproti UPC šílené. Nejenže musíte  v hovoru vyťukat dva číselné kódy, ale pak 45 minut čekáte,  a nic. Naštvaný vypnete telefon i televizi. Pokud Němci nejsou blbci, tak celý zdejší management brzy komplet vymění. Nejspíš se přidám ke známým, kteří to vydrželi dva týdny a koupili si satelit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník noza21

Po přechodu z Mediaboxu,naprosté zděšení!!Nemá audio výstup!!!Nelze si seřadit programy!!Z 95 radií má jen 27 českého rozhlasu!!Nahrávání hruuuza!!QUIDE VELMI NEPŘEHLEDNÉ a zasunuté přes 3 kliknutí!!JAKÝ JE ROZDÍL MEZI OBĚMA VTV boxy!?Poraďte kam přejít?!Zlatý MEDIABOX!!!!Přeju pevné nervy!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@noza21 Řadit programy nešly ani předtím, ale zatím chybí funkce oblíbených kanálů, na mediaboxech také zpočátku nebylo, snad přibude i zde. Rádia by už měla být dostupná všechna nebo alespoň naprostá většina. Nahrávání je do cloudu, nepíšete, zda jste měl velký nebo malý mediabox. U velkého se nahrávalo na interní dosk, u malého na externí. EPG lze vyvolat i jinak než vstupem do menu (tam se navíc načte vždy od kanálu 1, nikoliv od aktuálně sledovaného).

Když jsem box zkoušel, přišel mi svižnější, nahrávání do cloudu jsem si pochvaloval, kanály si neřadím a zvuk jsem měl po HDMI.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...