Přejít na obsah

Podivné chování Vodafone TV set-top boxu


Návštěvník michalekuba

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen

Neni to treba tak, ze nahraje opakovany dil?
Nekdy jsou serialy vysilany tak, ze treba vecer je "hlavni" vysilani dilu a pak ho v noci nebo druhy den dopoledne opakuji a vecer vysilaji dalsi "hlavni" dil a pak ho pozdeji opakuji.
Nekdy je to opakovani posunuto i o par dni, nebo jsou do sebe zamichane i ruzne serie (v opakovacim case jede uplne jina serie)... a pak to - v kombinaci naprosto dementniho EPG, ve kterem chybi informace o serii, a nahravacich systemu, ktery nahrava, co mu pod ruku prijde, protoze chudak nevi, ktera je to serie - muze nahrat totalni chaos.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 hours ago, tomus said:

@marena ty už ten setobox máš doma, že už ho hodnotíš jako nejhorší setobox na světě ?

Máš pravdu 👍, nemám ho doma a budu se snažit, abych ho doma neměl co nejdéle. Stačí mi ale číst, co se o něm píše. Opět, máš pravdu, nemůžu tvrdit, že je nejhorší na světě, protože jsem nevyzkoušel všechny STB na světě. Ale jak už jsem tady psal mnohokrát, pro mě je neakceptovatelné už jen to, aby mi STB nedovolil seřadit si programy a vyházet ze seznamu ty, které nesleduji. A to ještě já mám Komplet, takže teoreticky můžu koukat na všechno, ale umíš si představit, že tohle používá někdo, kdo má Klasik a musí těch 20-30 programů, které mu fungují, hledat mezi dalšími asi 150, kde vidí jen tmu? A to nemluvím o radiích, které se v seznamu taky pletou, ale ty jsou snad na konci. Takže tedy dobrá, na rozdíl od Husa odvolávám, nemůžu tvrdit, že je nejhorší na světě, ale můžu říct, že pro mě osobně je nepřijatelný.

8 hours ago, Ivo Mašek said:

"Tuhle věc" (jak to někdo pojmenoval), tedy STB Vodafone, používá Vodafone v Německu asi druhým rokem (nahrazuje tím mnoho nesourodých STB z časů Kabel Deutschland. A ona "ta věc" tam normálně funguje.

Jestli to nebude něco podobného, jako s modemem, který má v Německu jiný firmware, než u nás. A nebo je to mentalitou národa - Němci dostali befél, že box bude fungovat takhle a hotovo, tak to přijali, jelikož jsou zvyklí přijímat rozkazy bez protestů. My smějící se bestie to ale máme jinak.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@tomusale jedině v tom případě,že je má uživatel označený jako oblíbený a  STB nastaven na zobrazit pouze oblíbený.Když má nastavení zobrazit vše,tak i kdyz si danou stanici označí jako oblíbenou,tak stejně uvidi všechny tv stanice.Plati teda pro HD DVR Mediabox

Upraveno uživatelem namec
  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Tak ale to neni chyba boxu, zeano - kdyz mam explicitne nastaveno "zobrazit vse", tak je prece logicke a korektni, ze se mi zobrazuje opravdu vse a ne jen oblibene, zeano...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník William_

Taky s ním mám problémy, ale mám ho ani né týden. Dám mu šanci mě překvapit, ale zatím to tedy žádný zázrak není, pánové.

Zlatá cihla 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník michalekuba
před 13 hodinami, Evzen napsal:

Neni to treba tak, ze nahraje opakovany dil?
Nekdy jsou serialy vysilany tak, ze treba vecer je "hlavni" vysilani dilu a pak ho v noci nebo druhy den dopoledne opakuji a vecer vysilaji dalsi "hlavni" dil a pak ho pozdeji opakuji.
Nekdy je to opakovani posunuto i o par dni, nebo jsou do sebe zamichane i ruzne serie (v opakovacim case jede uplne jina serie)... a pak to - v kombinaci naprosto dementniho EPG, ve kterem chybi informace o serii, a nahravacich systemu, ktery nahrava, co mu pod ruku prijde, protoze chudak nevi, ktera je to serie - muze nahrat totalni chaos.

Ano, samozřejmě to nahrává i opakující se díly, které se vysílají v budoucnu, nicméně dost nepochopitelně to tam míchá díly s datem, kdy jsme ten box ještě doma ani neměli - ano, dalo by se to vysvětlit tím zpětným nahráváním, nicméně ani tak to nemá logiku, ve zpětném zhlédnutí jsou dostupné třeba 4 odlišné díly, ale on tam nakopíruje jenom jeden.

Upraveno uživatelem michalekuba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník hanuš

Zdravím, i mě vyměnili starý HD DVR Mediabox od UPC za nová koncová zařízení - já osobně jsem z dodaného VTV Set-Top-Boxu 2G_A značně zklamaná a shledávám jej jako dosud nejhorší, se kterým jsem se setkala. Jednak, dle mého názoru, je ovladač nemožné ovládat ve tmě, tlačítka jsou utopená, je těžké je nahmatat a hlavně stisknout to správné je téměř nemožné - především směrová tlačítka, HOME, BACK, EXIT a o barevných ani nemluvě. Za druhé jsem v menu nenašla žádnou možnost nastavení nahrávání - nevím, zda je chyba na mé straně a jsem tak neschopná, nebo to tam opravdu není? Stalo se mi totiž, že když jsem si zvolila nahrání filmu ze slovenského kanálu Jednotka HD, tak se sice nahrál, bohužel ale v původním francouzském znění a ne ve slovenštině, jak byl vysílán. Když jsem tedy zkusila tentýž film zhlédnout zpětně přímo z daného kanálu, tak to bylo opět ve francouzštině. A to ještě nevím, zda tento problém nastane při nahrávání/přehrávání i z jiných "cizojazyčných" kanálů!!! Je tento problém řešitelný, nebo je to systémem, daným kanálem...? Prostě předchozí zařízení v tomto směru nemělo chybu, nahrávalo vše, co jsem si zvolila nahrát, nahrálo to tak, jak bylo vysíláno, bylo to okamžitě dostupné k přehrání, a vše bylo k dispozici kdykoliv jsem si vzpomněla. Za případnou pomoc či radu předem děkuji:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hanuš

😊vyřešeno - volba jazyka pro daný pořad je k dispozici pouze v průběhu přehrávání, a to bez ohledu na to, zda přehráváš nahraný titul, nebo sleduješ zpětně: stisknout Přehrát » po spuštění přehrávání stisknout OK » zobrazí se nabídka » Jazyk - zvolit ten, který potřebuješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...