Přejít na obsah

Ukončení veškerých služeb


Návštěvník Petr Cirek

Doporučené příspěvky

Návštěvník fanfán tulipán
před 3 hodinami, Vhb napsal:

ZKUŠENOST S VÝPOVĚDÍ SMLOUVY  celkově jsem byl spokojen - až do letošního nástupu VF.

Též jsem odešel. Souhlasím s tím, co píšeš.

Citovat

Po telefonu si jen domu objednáte zástupce společnosti (technika), který s Vámi smlouvu podepíše.

Seš v Bruxu nebo v ČR, Ambassadore? Po telefonu, nebo přes net uzavřeš v ČR smlouvu na VF, nebo jinou sr*čku, nějakou půjčku, během pár sekund, ale když chceš odejít, to musíš psát a hodně dlouho prosit!  Asi seš Ambassadore trochu mimo.

 

před 26 minutami, Adolf.Shitler napsal:

V Plzni asi dostal neodolatelnou nabídku 1000 Mbps za 95 Kč měsíčně od Hvězdonetu, tak prchl a lze mu pouze popřát hodně štěstí panáčkovi 😄

A proč by mu někdo v Plzni nemohl dát lepší nabídku? V Pardubicích mi ji před půl rokem dali . Sice ne za 95 Kč, ale 449 Kč mám stálou rychlost 650/250 Mbit. Blíží se tomuto VF? Ani zdaleka!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník fanfán tulipán
Citovat

Jasně, v Pardubicích ti dali lepší nabídku, a proto seš na diskuzním fóru VF, od kterého máš TV. Chtělo by to omezit konzumaci perníku 😄

Ano, přesně tak. Od VF mám TV, ale už ne net, který stál za vyližprd*l , takže jsem přešel ke konkurenci. A proto jsem na diskuzním fóru VF, od kterého mám TV.

Máš s tím problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně je srdečně u zadnice, kdo ti poskytuje net. Já jsem s VF spokojen, dostatečná rychlost, pevná IPv4 a minimum výpadků, což zdaleka není u každé lokálky, co někde překupuje net a pak se podbízí s cenami :P

Jinak by ses mohl pochlubit, co za tak svělý net máš, aby si člověk na webu přečetl i recenze jiných userů, třeba to taková sláva na finále zase nebude...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vhb

To: Adolf.Shitler

Jo, dostal jsem cenově srovnatelnou nabídku, ale hlavně slušnější jednání než u VF. Snad ti z toho nepraskne žilka, panáčku 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se s tou nabídkou konečně pochlub, aby všichni věděli, o jakého skvělého a neodolatelného ISP jde. Zatím jenom mlátíš hubou naprázdno a skutek-utek :P

A mně z toho žilka rozhodně nepraskne, protože mám net od VF funkční a nemusím si hrát na nějakého odpadlého dezertéra, který jenom přebíhá mezi operátory v domnění, jak na něho všude čekají s otevřenou náručí a dají mu nějaký jinde nevídaný zázrak :D

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník fanfán tulipán

 

Citovat

Tak se s tou nabídkou konečně pochlub, aby všichni věděli, o jakého skvělého a neodolatelného ISP jde. Zatím jenom mlátíš hubou naprázdno a skutek-utek 😛

Adolfe, uvádím na tvé přání:

FordementAS.jpg

 

Citovat

Tak se s tou nabídkou konečně pochlub, aby všichni věděli, o jakého skvělého a neodolatelného ISP jde. Zatím jenom mlátíš hubou naprázdno a skutek-utek 😛

Tak Ádo, co ty? Ukaž výsledek měření a nemlať jen tak hubou! Kolik máš u VF? 950/50 Mbit za 999Kč? Buď konečně frajer a pochlub se!

Upraveno uživatelem fanfán tulipán
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník fanfán tulipán

Určitě, a dodám další:

add1.jpg

add2.jpg

add3.jpg

Fakt ještě musím dál něco dokazovat?

před 32 minutami, Evzen napsal:

Muzes ukazat cisla i nekam dal nez na vlastni server Edery? Nekde po Evrope, nejakou Ameriku...

Potřebuješ další? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Zaprve, mne nic nedokazujes, ja se jen ptam.
Zadruhe, nejak jsi to nepochopil, ja jsem se ptal na cisla ze Speedtestu, ale na servery nekam dal po Evrope a po Americe (server se meni odkazem "Change Server", kterej vidis na svym prvnim screenshotu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...