Přejít na obsah

Ukončení veškerých služeb


Návštěvník Petr Cirek

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen
před 14 hodinami, tomus napsal:

než se rozhodne pro takto radikální řešení, také dobré vyčerpat všechny možnosti nápravy

Ovsem na to musi mit clovek aspon zakladni technicke znalosti. Kdyz veci rozumi jak koza petrzeli, tak toho moc nenadela.
Kdyz je nekdo rozhodnuty jit, tak at si jde. Kdyz si mysli, ze si tim nejak pomuze...
Anebo snad mate vsichni akcie Vodafonu, ze se tak mermomoci snazite presvedcovat kazdyho, aby zustal?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník boxmail

Já zase musím tak cca 1x za 14 dní restartovat setopbox, protože mi televize po přepnutí programu hlásí... Informace nejsou k dispozici, sice jsem se spojil s poskytovatelem přes zákaznický servis, ale rada, abych vytahl konektory v setopboxu a v přípojné vstupní "krabičce" a znovu je zapojil, mě rozsmála. Opěr dnes stejná hláška. Stává se mi to od té doby, co služby poskytuje Vodafone, operátor mi tvrdil, že to tak není, ale já vím svoje. Nemám zkušenosti s výpovědí smlouvy, ale známo je, že se tleská tomu, kdo chválí, tomu, kdo kritizuje se dělá vše tak, aby případné zrušení služeb neměl tak jednoduché. A jde především o naše (moje, tvoje) peníze, co nejvíc z nás (tebe) dostat a pak si říkat...alespoň jsi to zaplatil, blbečku...znám to z vlastní zkušenosti, nebudu to rozvádět, ale vím, o čem mluvím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už tady jsi i jako boxmail? V této debatě se člověk nějak ztrácí, když to tak vypadá, jakoby měl každý několik profilů :D Jinak Adolfovi jsou nějaké set-top-boxy u zádele, protože používá CA moduly přímo v TV a pokud by i používal set-top-boxy, tak jedině svoje vlastní a nejlépe na Enigmě :)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vhb

ZKUŠENOST S VÝPOVĚDÍ SMLOUVY

Též mi to už lezlo krkem, poslal jsem doporučeně výpověď jak se píše výše a cca po týdnu se jim připoměl dotazem z MojeUPC, jak to vypadá s výpovědí. Přiznali, že ji dostali a sdělili datum ukončení smlouvy. Nebudu komentovat, proč lze službu zřídit po telefonu, ale vypovědět ji musíte poštou. Cca 14 dní po odeslání výpovědi volala příjemná paní a ptala se proč odcházím, hezky jsme si popovídali, ale zpátky mne nenalákala. BTW u UPC jsem byl 15 let, zažil časy pěkné i horší, celkově jsem byl spokojen - až do letošního nástupu VF.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...