Přejít na obsah

Formátování disku


Návštěvník luvad

Doporučené příspěvky

Návštěvník luvad

Uvidím. Teď jsem ho zkoušel ještě připojit do TV a to ho nevidí. Zajímavé, že Kaon s ním normálně funguje.

@cvancara to už jsem taky zkoušel. normálně to projde, ale žádná změna..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník luvad

zkusím za chvíli. Teď jsem ho zapojil zpátky k StB a dal mu něco nahrát. Tváří se, že nahrává. Tak uvidím jestli něco ve skutečnosti nahraje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hodně se používá tohle   Hard Disk Sentinel - HDD health and temperature monitoring (hdsentinel.com)    celkem pravdivě ukáže jestli není po smrti, jsou tam i nástroje na opravu ale to víš to je vždycky otázka jestli to pomůže, ta diagnostika  je ale opravdu slušná já to požívám dlouho a když ukázal vadný sektory a problémy tak opravdu brzo disk odešel

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Adolf.Shitler napsal:

Jak je ten disk k PC připojený? Pokud přímo na sběrnici na základní desku, tak je možnost ho znovu naformátovat instalačkou W10. Pokud přes USB, tak odpojit a viz ta sběrnice v předchozí větě.

Tak předpokládám, že to má šoupnutý přímo na kabel. Přes nějaké USB "dokiny" to nemá cenu.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Compal black, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník luvad

Tak disk v StB normálně program nahrál a jde i přehrávat. Po připojení k PC pořád to stejné. Uvidím ještě zítra, dneska už se mi nechce..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při připojení k tomu Kaonu nebylo třeba ho inicializovat? U tv Sony bravia co mám je třeba inicializovat a formátovat disk v tv. Pak není také čitelný v PC. Ale je tam i obrácený postup kdy se disk z tv odebere a je pak čitelný. Není v tom Kaonu podobná možnost v nastavení? Možnost odebrání a formát HDD.  

  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník luvad

JJ, po připojení k Kanou si ho musel naformátovat. Ale obrácený postup jsem tam nenašel.

Ale už je vyřešeno. Připojil jsem ho k Android boxu. Ten si ho chtěl hned naformátovat a tohle mi už PC s Linuxem vzalo.

Takže vyřešeno.

Všem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...