Přejít na obsah

Zhoršení kvality služeb internetu v posledních měsících


Návštěvník DisplayName

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kubayz

Od převzetí UPC Vodafonem jde kvalita výrazně dolů. Mnohem častější výpadky signálu Internetu i TV, např. dnes od rána neustálé výpadky (Praha Řepy), v dnešní době home office je to fakt paráda ... opravdu už nastal čas změnit poskytovatele, Vodafon služby zabil ...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normálně (a to už od roku 1998) jedu na internet od Grape Sc (dříve Nero). Jen tak ze zajímavosti sem se přepnul na internet od Vodafone (UPC), který mám jako součást služby, ale běžně ho nepoužívám (spíše velmi výjimečně). Teď na něj jedu zhruba 1 týden.  Nemůžu si pomoct, ale žádné výpadky nepozoruji a inet šlape úplně normálně.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na UPC/VF internetu  jsem byl na predchozich dvou bydlistich, ted na stejnem miste 8 let a zmenu mezi UPC a VF nepozoruji. Maximalne mi navysili rychlost z 35Mb (snad byl takovy tarif, uz si ti presne nepamatuji, mozna bylo jen 30Mb) na dnesnich 300 Mb a vypadek byl posledni pod UPC a jednou jsrm vymenil napajeci zdroj od modemu. Ten odesel po vypadku elektriny v sobotu a novy jsem koupil az v pondeli (modem mam koupeny) 

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem na Tv čuměl celej den, o žádným výpadku nevim, vše jelo naprosto bez problémů, net naprosto stejný bez problémů a že jsem tahal filmy v UHD naprostá lajna bez kolísání a výpadky - nevím co to je a vlastně nevím o žádných výpadcích nic ani za poslední měsíc, to musí bejt něco místního

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Net mi šlape už nějakých 5+ let. Kromě jednoho velkého výpadku, kdy překopli páteř, si nemůžu stěžovat. Sem tam se nějaký drobný výpadek najde, ale je to ve stavu, kdy nad tím dokážu mávnout rukou. A to v poslední době visíme (střídavě jak škola tak HomeOffice) přes den na netu 1 - 4 lidi.

Co se týká TV, máme TV Start. Tady je to horší. ČT jakž takž, když občas zabrousím mezi Primu, Novu tak se nějaké výpadky na zvuku nebo obraze najdou.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...