Přejít na obsah

Doručení nové karty do CA modulu


Sparrow

Doporučené příspěvky

Zdravím, 

mám takový "blbý" dotaz :)  Koupil jsem si CA modul a na KC mi říkali, že mi nemůžou spárovat starou kartu, ale musí poslat novou kartu spárovanou s tím CA modulem. A já jim pak stávající set vrátím.

Nemá někdo tušení jak to posílají? Zda normálně nebo doporučeně? Mám totiž tenhle týden nějaké lítání po doktorech, tak abych se když tak  nějak dohodl s pošťačkou, protože vyzvedávat si něco na poště je na 100 let 😞

Díky

Upraveno uživatelem Sparrow
  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Compal black, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Sparrow změnil název na Doručení nové karty do CA modulu

Mě to při výměně dovezl technik, na dohodnutý den a čas, on potom ještě vždycky volal a upřesnili jsme si to a starou si vzal, ale to bylo za UPC dneska je to možná jinak, nic to nestálo možná to za peníze jde ??? Zavolej tam a zeptej se.

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Tube Taky si myslím, budu muset zaúkolovat pošťačku ať mi to hodí do schránky a dá tam ten můj klikihák :D

@Honza333  No a vlastně nepotřebuji nic vyměnit, a tahat sem technika jen aby mi přinesl kartu to není dobré. Původně jsem myslel, že mi to spárují s tou starou, ale jak mi potom vysvětlil kámoš, tak mám "vyhádanou" tak komplikovanou nabídku služeb, že výměna jen CA modulu by to nějak v systému rozhodilo a už by to nešlo poskládat zpátky 😄 Tak to řeší výměnou obojího. Neřeším to, chápu, před X lety jsem chvilku jsem dělal na dispečinku v Závišce a některé nestandardní úkony, prostě nešli jednoduše  vyřešit.  Jen se mi do toho dostali ty doktoři.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Compal black, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím kolik stojí výjezd technika, ted jsem nic neřešil tak nevím dřív za to myslím chtěli 90kč, jak to funguje dneska ??? otázka jestli by nebylo lepší si ho za nějákej peníz objednat on si starou odveze, fakt nevím, Když přijel ke mě s modulem nebo kartou tak jsme před barákem pokecali dali cigáro já to podepsal a jel ani nešel dál, dneska - nevím

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To netuším, ale co si pamatuji, tak za zbytečný výjezd technika, když dotyčný nebyl doma, se účtovalo myslím 300,- :)

A z vrácením nemám problém kousek mám prodejnu VDF tak jim to hodím po cestě na nákup.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Compal black, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...