Přejít na obsah

smtp server odesílání mailu z účetního software


Návštěvník JanaAA

Doporučené příspěvky

Návštěvník JanaAA

Dobrý den, nevíte prosím vás někdo jak přenastavit v učetním software smtp server, aby odcházely emaily zaměstnancům?

Od té doby, co převzal Vodafone nelze odesílat.

Děkuji Jana

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já možná tuším o co jde. Jestli oni tam nemají ty staré UPC emaily včetně SMTP serverů.  Někde se tu řešilo, že postupně končí.

Edit:

tady se to řešilo

 

Upraveno uživatelem Sparrow
  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Compal black, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to mám právě obavu že už to dlouho nevydrží, takže radši si tam zadej adresu serveru který používáš pro příjem pošty a  pak bude možná ještě nutné vyplnit ověření účtu, tedy přihlašovací jméno a heslo, jinak hrozí že to za několik měsíců budeš muset opravovat znovu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Evzen napsal:

......A z ruznych duvodu mi v tomto setupu vic vyhovuje relay pres smtp poskytovatele pripojeni k Internetu.

Ze ty znas jen pristup k emailu pres nekoho dalsiho, neznamena, ze to tak delaji vschni.

Nojo, ale to by to poskytovatel připojení k internetu (v tomto případě Vodafone) nesměl smtp server od UPC včetně jeho různě klonovaných bratříčků zaříznout. Což platí i pro Honzovu poznámku - zakázaný to rozhodně není, ale ne vždy se to dá použít.

Takže uživateli, má-li připojení od VF/UPC, nezbyde nic jiného, než použít smtp server vlastní (nemá ho každý běžný uživatel, spíš naopak), smtp nějaké freemailové služby (a nejde to vždy univerzálně použít), nebo v lepším případě smtp server firemní, pokud je na firemním mailu. Což směřuje k tomu, pokud je tazatelka v nějaké firmě a pokud má mail firemní, pravděpodobně by byla rozumná cesta použít současně i firemní smtp server.

Jojo, tyhle pošťuchovanice se mi docela líbí😉

Upraveno uživatelem sodekcz
  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...