Přejít na obsah

Nefunkční WiFi na notebooku


Návštěvník elemir

Doporučené příspěvky

Návštěvník elemir

dobry den preji mam problem s routerem ktery ma zaroven wifi,  a proplem najit moji wifinu, vubec se mi neukaze,mam model TC7200.U  co se tyče na primo na kabel je ok pokud kabel odpojim objevi se mi zemekoule s chybou ,nepripojeno. kdyz dam oprovit pripojeni a diagnostiku pise to toto jak je na prilozenem screenu pomuzete mi stim treba i pres vzdalenou pomoc dekuji  mob. 732473405

20210117_024241.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Nefunkční WiFi na notebooku

@Slamb Otázka je jestli ten profil má vyplněn pravdivě, poslední dobou si tam spousta lidí píše nesmysly, kolikrát ani neví co tam mají vyplnit, budeme to muset trochu doladit, už nad tím nějakou dobu přemýšlím.

@elemir O jaký notebook se přesně jedná A jakou síť máš na tomu modemu zapnutou 5 nebo 2,4 GHz, na jiném zařízení třeba na mobilu wi-fi funguje?

Jinak odsud tě nikdo kontaktovat nebude, toto je diskuzní fórum uživatelů UPC/Vodafone.

Pokud potřebuješ oficiální podporu, tak kontakty najdeš zde:

https://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/kontakty-a-dokumenty/kontakt/

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná bych zkusil notebook připojit kabelem a podívat se do modemu, jak je nastavená WiFi. Pak sem můžeš hodit screen jak je WiFi nastavena, jaky kanal atd...

BTW Jiné zařízení tu WiFi vidí? Mobil, nebo jiný notebook? Taky může být vyplá WiFi

Upraveno uživatelem Tube
  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Matos1980

Některé notebooky mají problém s připojením na starší routery, je třeba koupit nový router, třeba TP-Link Archer C6, tam by to už mělo jít, aspoň mně to na něm už funguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WiFi karty zvladaji i starsi normy 802.11, zde je starsimi mineno asi b/g. Problem bude jinde. 

A jak pisu vyse o vyple WiFi, myslim tim vypla v notebooku. Bud HW, nebo SW tlacitkem. 

Vidi notebook jakoukoliv jinou WiFi? 

Upraveno uživatelem Tube
  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele jednou jsem řešil nefunkční notas néé můj, myslím wifi asi po 3 hodinách jsem zjistil že to má normální vypínač z boku ten dotyčnej to vypnul asi omylem a vůbec nevěděl že to tam je - to bylo taky dobrý 😁

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...