Přejít na obsah

Výměna HD DVR Mediaboxu za modem a set-top box


Návštěvník michalekuba

Doporučené příspěvky

před 15 minutami, Adolf.Shitler napsal:

Jestli to tak bude, pak ten krám ale nepůjde použít u těch uživatelů, kteří od VF mají jenom TV bez netu...

Pokud mají aktivní službu videotéky tak modem stejně mají i bez internetu,

Pokud videotéku nemají a nepoužívají, STB se vyměňovat třeba nebude, není potřeba

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výměna za "cihličku" = STB Vodafone + modem (jako prémie k tomuto je to, že si poctivě natáhnete další koaxiál)

Výměna za malý STB (Kaon) = STB Vodafone (jako prémie k tomuto - nic dalšího si netaháte a máte svatý pokoj)

Spojení - Vodafone.cz

 

 

 

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dix

Dobrý den,

Pokud Vodafone box bude fungovat v podobném  režimu jako HD Mediabox (který mám nyní), tzn. živé vysílání přes DVB-C a zpětné přes OTT - znamená to, že také nepůjde pozastavit živé vysílání, aniž by byl připojený externí disk na timeshift? Mám trochu obavy z toho, aby přepínání mezi DVB-C a OTT nefungovalo podobně těžkopádně - kvůli tomu ostatně Mediabox nyní nepoužívám, při přechodu z živého na OTT se často zasekával, kolísala kvalita i během přehrávání.... To, že obraz není tak ostrý jako DVB-C chápu, ale toto je vyloženě nekoukatelné, proto dočasně používám O2TV přes jejich stb  (tzn. komplet OTT), a zde jedu v 720p bez problémů...

S tím souvisí moje druhá otázka: Pokud nyní nemám Mediabox zapojený, je možné že mě Vodafone neidentifikuje jako kandidáta na výměnu za nový VF box, protože uvidí, že nevyužívám službu archivu či videotéky? Nebo je výměna plošná, tzn. Mediabox na faktuře = automatická výměna?

Pokud na tyto otázky zatím nelze odpovědět, tak se omlouvám...

Láďa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník michalekuba

No, tak výměna proběhla, HD DVR Mediabox mi nechali (což je docela fajn, aspoň se v tom můžu povrtat), nicméně obecně jsem teda dost zděšen a absolutně nechápu, jak tomu Vodafone může říkat, že je to "lepší". Ovládání a vlastnosti televize tady hodnotit nebudu, nicméně jak je to u Compalu CH7465VF s port forwardingem? Viděl jsem tady několik vláken ohledně přesměrování portů a když nakouknu do administrace toho svého Compalu, tak mi přijde dosti osekaná a přesměrování tam prostě nikde nevidím. Může v tom hrát například roli to, že běžím na IPv6, případně dá se to nějak vyřešit?

Upraveno uživatelem michalekuba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...