Přejít na obsah

Výměna zařízení HD DVR Mediabox za Vodafone TV


Návštěvník pavel8zvonicek

Doporučené příspěvky

@ Tube U TV Panasonic (https://www.tivis.cz/panasonic-tx-65hx580e-televize) to je jak píši - pokud se v aplikaci Live indikuje SAT signál stejného obsahu, pak je příjem právě ze SAT a služba Live se nevyužívá. Navíc lze mít i souběžně nainstalované aplikace Skylink Live CZ a Skylink Live SK. Jenom pro úplnost, tento televizor podporuje u SAT i Unicable rozvod (stejně tak třeba některé modely LG mají podporu Unicable).
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Adolf.Shitler Ono pár lidí z UPC, které se staralo třeba i o Direct, skončilo u Skylinku. Tak bych se s nimi potkal třeba (vzhledem k mé naivitě a neznalosti v té době, to byli polobozi v mých očích). A pracovně? Jako práci obvykle beru to, za co mám peníze, což mé působení zde na fóru rozhodně nesplňuje.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Dobrý den,

mám dotaz týkající se funkčnosti STB Vodafone.

Dostal jsem ho v rámci migrace od UPC v srpnu a zprvu fungoval bez větších závad. V poslední době (cca dva týdny) se ale objevila řada problémů:

- častější "zamrznutí" a nutnost restartu

- nemožnost přehrání uložené nahrávky (objeví se hláška "byl překročen datový limit" /nejde o přesné znění/), při dalším pokusu (pokusech) se nahrávka spustí, ale pouze od začátku,           Tento jev je nyní velmi častý, objevuje se zhruba při každém druhém pokusu o přehrání. 

- nemožnost uložení pořadu do nabídky "Chci vidět", v posledních dnech se nic nezobrazuje ani v nabídce "Pokračovat ve sledování"

- nemožnost přehrát některá videa na YouTube (video se nespustí a aplikace se samovolně ukončí, otevře se domovská stránka).

- hláška "byl překročen datový limit" /nejde o přesné znění/ se občas objevuje samovolně při přehrávání ze záznamu, aniž bych v té chvíli manipuloval s ovladačem

 

Máte, prosím, někdo podobnou zkušenost, případně můžete poradit nápravu?  

STB Premium,  připojen kabelem, modem Compal, internet 300.

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station, Set-top box Premium
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl bych to na dvě možnosti, buď to je nějaký problém s internetovým připojením do set-top boxu, což je asi ta nejpravděpodobnější varianta a nebo je vadný setobox, že by měl Vodafone nějaký globální problém s těmito funkcemi je asi nepravděpodobné protože bych si na to muselo stěžovat větší množství lidí.

Internet vám jinak funguje normálně, bez problémů, nemá občas nějaké třeba krátkodobé výpadky nebo se stránky načítají pomaleji, atd ?

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To:@tomus

Pomalejší načítání stránek ne, subjektivně mi připadá stále stejné. Krátkodobé výpadky jsem občas zaznamenal, v posledních týdnech ale, pokud si pamatuji, žádný nebyl (internet ale doma moc často nepoužívám, některé dny prakticky vůbec).

 

Ještě k STB - před možná zhruba těmi dvěma týdny došlo k výpadku všech funkcí s výjimkou živě vysílané TV - zmizeli všechny nahrávky i další nabídky, nefungovaly aplikace, mám dojem ani EPG,  druhý den ale bez jakéhokoli mého zásahu (nekontaktoval jsem ani podporu) vše fungovalo. Nejsem si jistý, zda nejde o náhodu, ale problémy asi začali přibližně od té doby.

 

 

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station, Set-top box Premium
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...