Přejít na obsah

Výměna zařízení HD DVR Mediabox za Vodafone TV


Návštěvník pavel8zvonicek

Doporučené příspěvky

Návštěvník vita_k
1 hour ago, honza265 said:

Varianta je přepnout zvuk v STB na Stereo, ale pak nebude hrát nikde Dolby Digital. Buď to bude jen stereo nebo možná někde rozložené přes Prologic.

 

Nevím, proč se tak děje, je to naprdlajz. Cihla od UPC to uměla sama nějak přepínat, hrála podle mě to, co přišlo za signál od vysílatele. Vůbec jsem na to nemusel sahat. Vodafone STB přenáší asi pořád to, co je nastavené v Nastavení, bez ohledu na to, jaký je původní zdroj zvuku. Takže se musí pořád přepínat. Ale to je jen moje laická domněnka. Ale hlavně, nepamatuje si to nastavení. Takže přepnete z ČT 1 pryč a zpátky a zase musím ten už jednou přepnutý zvuk nastavovat znovu. Nepřišel jsem na to, jak to celé "rozchodit".

 

Tak to je varianta problemu, co mam i ja. Jsem rad ze v tom nejsem sam 🙂. Musim mrknout do nastaveni televize. Box si to fakt nepamatuje pri prepnuti sem-tam. Neni to na zalozeni zvlastniho tematu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@jajaja28 Zdravím, jestli platí Brno, pak skočte do OMKO https://www.omko.cz/kontakty/ - stačí jim říct, jaké délky kabelů potřebujete a že chcete rozbočovač. Důležité je se vybavit informacemi, jaký výstup je na zásuvce (předpokládám, že šroubovací F konektor), takže Vám dají jeden krátký kabel, který bude mít na obou koncích F konektory, jeden konec půjde do zásuvky, na druhý se našroubuje anténní rozbočovač (chtějte takový, který odfiltruje zpětný směr nebo si připojte samostatný filtr). K rozbočovači pak budou přišroubovány další 2 koaxiální kabely, které budou zakončeny IEC konektory do TV resp. boxu 🙂 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jajaja28

Marek-26 jste velice hodný že mi to tak detailně popisujete. Jak jsem již psala, je nám kolem 80 let, takže si vaše rady vytisknu a snad se někdo v rodině najde, kdo by si na to troufnul a zařídil nám to. Ještě jednou moc děkuji, vážím si vaší ochoty pomoci. Je vidět, že dobří lidé se ještě najdou. 😇🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JK7906
před 9 hodinami, Marek-26 napsal:

@jajaja28 Zdravím, jestli platí Brno, pak skočte do OMKO https://www.omko.cz/kontakty/ - stačí jim říct, jaké délky kabelů potřebujete a že chcete rozbočovač. Důležité je se vybavit informacemi, jaký výstup je na zásuvce (předpokládám, že šroubovací F konektor), takže Vám dají jeden krátký kabel, který bude mít na obou koncích F konektory, jeden konec půjde do zásuvky, na druhý se našroubuje anténní rozbočovač (chtějte takový, který odfiltruje zpětný směr nebo si připojte samostatný filtr). K rozbočovači pak budou přišroubovány další 2 koaxiální kabely, které budou zakončeny IEC konektory do TV resp. boxu 🙂 

ano přesně tak to mám já i včetně filtrů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník Jachym

Tak po třech měsících testování už docela začínám být násrany. Zvuk je u každého programu jiný. Dokonce mi přijde,že tam proběhla aktualizace a je to horší. Na televizi 4K mám úplně vybledlé barvy pokud mám box na 4K a jak dám na jiné rozlišení, tak je to hned lepší ale pokud zapnu Netflix, tak zas nemám 4K. To je otřesné to pořád měnit.  Jinak jsem si zvykl na prostředí a nic proti nemám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vita_k

Ja jsem jeste nevyresil ten zvuk u CT programu. Ale uz to predaval vcera operator technikum. Beztak na nic neprijdou. Jsem take trochu rozcarovany. Jinak by byl pro me osobne box bezchybnaty. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...