Přejít na obsah

Výměna zařízení HD DVR Mediabox za Vodafone TV


Návštěvník pavel8zvonicek

Doporučené příspěvky

Návštěvník Japhy

Zdravím. Jak to je se stanicemi rádií? U UPC nebyl problém, tady STB po instalaci napíše, kolik naladil TV stanic a kolik rozhlasových, ale jak se k nim dostat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neválí se vám někomu doma starý HD PVR Kaon s funkčním ovladačem?

Jde mi tedy hlavně o ten ovladač, náš už reaguje hodně neochotně, a Vodafone TV zatím v nedohlednu, tak kdyby někdo byl ochoten i za drobný obnos poskytnout, byl bych vděčen.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • modem Compal, VTV Box, CA Modul
  • Plzeň Bolevec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš set-top-box v pronájmu, tak bych kontaktoval Vodafone ať ti ho vymění.

Jinak to můžeš zkusit třeba na bazaru tady:

https://elektro.bazos.cz/inzerat/133073606/dalkove-ovladace-vsechny-orig-a-100-funkcni.php

Eventuálně můžeš použitý ovladač od Kaon HD mediaboxu, s tímto také funguje, mám to osobně vyzkoušené.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 4. 2021 v 22:33, Honza B napsal:

Mě by zajímalo, jak podle toho seznamu jdou (nejdou) na Vodafone boxu kanály ARD,ZDF,ORF,TVP....všude nebo regionálně. ...???

 

V 16. 4. 2021 v 11:39, Japhy napsal:

Zdravím. Jak to je se stanicemi rádií? U UPC nebyl problém, tady STB po instalaci napíše, kolik naladil TV stanic a kolik rozhlasových, ale jak se k nim dostat?

Odpoví zde někdo na tyto dotazy??

  • 150 Mb/s
  • 4 GB
  • Klasik
  • HD Mediabox
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník silebiscz

Lidičky, máte někdo zapojenej VTV box do receiveru? Pokud ano, funguje vám zvuk přes receiver, nebo jej VTV posílá jen do televize?

Můj setup je TV Sony - AVR Marantz - Vodafone box a bohužel nejsem schopen zprovoznit zvuk z boxu do audio soustavy. Marantz hlásí žádný audio vstup, video funguje.  Zvuk jde rovnou do telky a v ní ani nejsem schopen přepnout na audio systém. Neustále mi přepíná zvukový výstup na telku. Kontroloval jsem verze HDCP a box i Marantz podporují stejnou verzi. 

Máte někdo podobné zkušenosti? Opravdu nefunguje VTBox s domácím kinem nebo je to nějaká chyba mého boxu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...