Přejít na obsah

Výměna zařízení HD DVR Mediabox za Vodafone TV


Návštěvník pavel8zvonicek

Doporučené příspěvky

@behstrom Prosím tě, už ti tu všichni odpověděli snad na vše, nevím, proč se točíš stále dokola. Ve výsledku tady toho můžeme nakecat tuny, ale jak to nakonec ve skutečnosti bude, se dozvíš, až tě Vodafone osloví s konkrétnimi změnami. Jestli chceš vědět trochu konkrétněji, pošli dotaz do Vodafone. A jestli máš nějaké kanály bonusově, tak je můžou kdykoliv ukončit.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Mne se na tom seznamu libi, jak je "CT1 HD jizni/severni Morava" az uuuuplne na konci, az za erotickyma kanalama 😄

Chteli tim snad rict, ze to jsou takovy velky pi*oviny? 😄

 

Proc nejsou hned za normalni CT1 HD, kde by je clovek cekal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, marmira napsal:

Aha. Já mám ten Kaon ale napojený na internet (přes powerline adaptér), takže teoreticky by mi ho nemuseli vyměňovat? Anebo po přechodu k Vodaf TV nebude připojení na internet via powerline u toho malého Kaonu fungovat ?

Proběhl tady informace, že těm uživatelům, kteří používají Kaon HD Mediabox bez připojení k internetu a tedy bez funkcí jako zpětné zhlédnutí a videotéka, tento setobox po přechodu na Vodafone TV prozatím zůstane, protože Vodafone box ke svému fungování potřebuje připojení k internetu.

 

Z toho tedy usuzuji, že pokud byste měla zájem si Kaon nechat a dál ho používat, tak by to po přechodu na služby Vodafone TV asi šlo, ale pouze jako hloupý setobox bez videotéky a zpětného zhlédnutí, protože platforma Horizon na které tento setobox běží bude v ČR ukončena.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Ladik napsal:

Ty údajně chybějící programy tam jsou https://www.vodafone.cz/televize/prehled-programu/

Jsem moc spokojený jak je ten přehled udělaný. 

Pravda pravdoucí. Zmátlo mě to logo na pozici 86, pže ID (Investigation Discovery) už má jiné logo :). A AXN je tam také komplet, to mě zasáhla nějaká dočasná slepota. Díky.

Doufám, že také bude dodržené pořadí programů, protože někde v historii této diskuse jsem se dočetla, že snad není úplně pravda, že bude možné řadit si programy dle svého a ani snad označit oblíbené programy. Tak si dneska pamatuji aspoň u některých číslo pozice.  

  • Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • HD DVR Mediabox, modem (odkoupený)
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Ajoooo, ja zapomnel, ze to neni jen proste prehled programu, ale ze to je podle tech cisel pro ovce, ktery si nechaji nutit nejaky cizi řazení...

Mnojo, my normalni samozrejme nemame 3x za sebou ČT1... my si z tech programu, ktery nam TV s CA modulem naladi, vybereme jen to, co chceme, ostatni z TV vymazeme (aby zbytecne neprekazely) a ten zbytek si samozrejme seradime podle vlastniho gusta... 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...