Přejít na obsah

Výměna zařízení HD DVR Mediabox za Vodafone TV


Návštěvník pavel8zvonicek

Doporučené příspěvky

Tak jedná se i o spolehlivost a komfort ovládání. Navíc i možnost nahrání programu na disk i když ji poslední dobou moc nepoužívám. Holt uvidím, snad nebude platit, že každá změna je k horšímu

Upraveno uživatelem okrizek
  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Compal, STB Kaon KCF B4003
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Adolf.Shitler napsal:

Po přechodu na co? Jestli sám nic měnit nebudeš, tak vše zůstane jak je. Akorát se vymění zařízení, ale to nesouvisí s programovou nabídkou jako takovou.

Asi bylo myšleno po přechodu od UPC k Vodafone TV. Já např. nic měnit nebudu, ale cenu budu mít o 50 Kč dražší (to mě asi nezruinuje, ale přijde mi to zvláštní) a všimla jsem si, že některé tv programy Vodafone TV oproti stávající UPC tv zmizely, konkrétně myslím jeden z AXN programů a jeden program "docu crime", myslím, že ID, což mě trochu mrzí :(. Porovnávala jsem tedy nabídku Vodafone TV vs. stávající UPC (mám Komplet). Takže pokud bude převzatá programová skladba Vodaf. tv, tak osobně mi ubydou některé programy a budu mít cenu o 50 Kč dražší :). 

Upraveno uživatelem marmira
  • Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • HD DVR Mediabox, modem (odkoupený)
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 4. 2021 v 18:51, marmira napsal:

Já jsem už dostala mail a k výměně má dojít mezi 4-5/2021. Službu mám mít celkově ale o 50 Kč dražší 🙄. Mám cihlu a v druhém pokoji Kaon, který jsem si od UPC kdysi odkoupila (a neplatím za něj tedy nájem) a Vodafone mi bude chtít účtovat za ten druhý stb 50 Kč pronájem

Možná bych zvážil, zda pro ten set-top box, který jste koupila nenajdete využití i když bude bez internetu a tedy bez zpětného zhlédnutí a videotéky, pak byste ho ještě po domluvě mohla nějaký čas používat, protože jinak ho v podstatě můžete vyhodit.

Co se týká té programové nabídky Vodafone TV, tak je možné že ty chybějící kanály tam ještě přibudou, protože Vodafone postupně sjednocuje nabídku s nabídkou UPC.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha. Já mám ten Kaon ale napojený na internet (přes powerline adaptér), takže teoreticky by mi ho nemuseli vyměňovat? Anebo po přechodu k Vodaf TV nebude připojení na internet via powerline u toho malého Kaonu fungovat fungovat? Děkuji za vysvětlivky. 

  • Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • HD DVR Mediabox, modem (odkoupený)
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...