Přejít na obsah

Výměna zařízení HD DVR Mediabox za Vodafone TV


Návštěvník pavel8zvonicek

Doporučené příspěvky

@behstrom už jsem ti psal že věrnostní slevy byly zrušené.

 

HbbTV Vodafone boxy neumí a je to podle mě škoda, protože u moderního setoboxu bych takovou funkci očekával,

 ale možná je to dané tím že je to vlastně hybridní box, který se používá i na IPTV, kde HbbTV už z principu nemůže fungovat, takže to nezprovoznili asi radši ani na DVB-C,

 a pustit HbbTV přes HDMI kabel do televizoru taky technicky nelze,

 takže nezbývá než před set-top box zařadit anténní rozbočovač a z něj vést koaxiální kabel do televizoru, na kterém pak naladit TV vysílání v DVB-C, nebo -T,

 což ale bohužel znamená že díky rozbočovači dojde k mírnému útlumu signálu a zvyšuje se tím pravděpodobnost zhoršení kvality příjmu televizního vysílání.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na německých programech to taky jde, já se ale podivuju tomu že to nejde přes HDMI, vždyt se prodávaj setoboxy a ty to maj , já se jen ptám nemám s tím absolutně žádný zkušenosti mě to v TV funguje už roky, fakt jsem se o to nikdy nezajímal proto se divím že jsou s tím problémy

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel tyhle doprovodné informace jako HbbTV, EPG, teletext, doprovodné titulky a podobně přes HDMI kabel neprojdou, vždycky je nutné si to pustit přímo na set-top boxu, pokud to chceš mít přímo na televizoru tak je nutné připojit koaxiální kabel a televizor samozřejmě mít připojený k internetu kvůli HbbTV.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já o tom fakt nic nevím ale HDMI od 1.4 má pokud vím taky v kabelu net tak to fakt neproleze, já žil v domění že když dám např. ten net do toho setoboxu tak po tom kabelu vleze net i do tv, fakt nemám zkušenosti a ani to nemám na čem vyzkoušet, já bych to takhle nepřipojoval ale myslel jsem že ta možnost je, samozřejmě ten kabel to taky musí mít

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...