Přejít na obsah

Výměna zařízení HD DVR Mediabox za Vodafone TV


Návštěvník pavel8zvonicek

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen

Jak uz jsem psal driv v tomto vlaknu - dovedu si velmi zive predstavit, ze uzivatelum (zvlaste takovym, kteri veci nerozumi) je v ramci vnucovani vselijakych "uzasnych" featur jako zpetne zhlednuti, videoteka a podobne ptakoviny, box zprovoznen rovnou v rezimu IPTV, aniz by se jich nekdo ptal, nebo se jim snazil vysvetlit rozdil a nechal je rozhodnout.

Takze dokud tady nebude nejaky fundovany nazor od cloveka, ktery ma dostatecne technicke znalosti a udela nejakou rozumnou recenzi, beru dosavadni nazory s velkou rezervou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Tak tim hur zrejme naprosty laik rozpozna, jakou TV vlastne sleduje, ne?

Nevim, nevidel jsem ho, tak netusim, jestli to nekde v menu, v OSD, apod. je jasne videt... nebo jestli je to v ramci co nejjednodussiho rozhrani a ovladani (aby se v tom chudak bezny Pepa neztratil a nepripadal si jako blbec) nerozpoznatelne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jachym

Dnes jsem vyzkoušel a internetový kabel jsem vypojil a TV funguje stále. Jen vypadnou online služby, takže moc nerozumím komunikaci viz výše. Já box mám a mám to vyzkoušené. Dále jak jsem již psal, tak box má i WiFi a není potřeba tahat kabel. Zatím testují 3 den a žádný problém jsem nezaznamenal a jsem spokojen. Ono se vlastně nic neubralo oproti předcházejícímu setoboxu. Spíš má funkce vylepšeny.  Zpětné přehrání o dost rychlejší a téměř okamžitě i start setoboxu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jachym
před 4 hodinami, behstrom napsal:

chci se zeptat až budou vyměny mediaboxu  na nové boxy    ty podminky a cena mi zustavají co jsem objednal ještě s UPC    co myslite? 

Ano, vše zůstává za původní ceny. Měsíc před převodem dostanete e-mail, kde budou instrukce a také jsou zasílány SMS zprávy o průběhu migrace. Musím uznat, že to Vodafone komunikuje výborně a veškeré informace jsem dostal včas a to buď e-mailem nebo textovou zprávou. Dokonce hned další den po instalaci jsem dostal SMS, zda je vše v pořádku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...