Přejít na obsah

Výměna zařízení HD DVR Mediabox za Vodafone TV


Návštěvník pavel8zvonicek

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen

...nebude pricina zhorseni obrazu v tom, ze dotycni ve skutecnosti nepouzivaji DVB-C, alebrz tu IPTV zhovadilost (a mozna o tom ani nevedi)?
Vzdyt se prece psalo, ze ten VF box zatim DVB-C vubec neumi...

Upraveno uživatelem Evzen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

OK, nicmene to porad nedava jistotu, ze v konkretnim setupu je opravdu pouzit DVB-C prijem.
Umim si zive predstavit, ze v ramci vnucovani "uzasnych a neodolatelnych" featur jako zpetne zhlednuti nebo kravin typu videoteka je nicnetusicim uzivatelum automaticky box nastaven do rezimu IPTV (aneb OTT), tzn. kvalitativne horsiho obrazu nez v DVB-C.

Upraveno uživatelem Evzen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník single
V 4. 3. 2021 v 16:00, Chally74 napsal:

 neumí můj ovladač od TV (Samsung One remote) HD dvr mediabox to uměl.

Ovladačem Samsung One Remote jde ovládat Vodafone box. Alespoň u TV Samsung QE55Q80TA to mám ověřeno. 

Při konfiguraci ovladače se sice nenabízel Vodafone, ale stačilo ho zadat ručně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Jachym

Zdravím,

tal dnes box ráno vyměněn. Musím říct, že jsem docela spokojen. Box vypadá lépe. Umí WiFi ale technik to připojil klasický kabelem, mám modem hned vedle. Prostředí je plynulé. Ovladač automaticky zapne TV i vypne, což je super. Jeden ovladač ovládá i další zařízení ( android box Xiaomi ). Obraz je pocitově kvalitnější. Zvuk je prostorový 5.1 ( mám domácí kino ). Super je ovládání hlasem, řeknu název programu a mám přepnuto ( je to rychlé a přesné ). 

Co mi vadí je přepínání programu, to je docela zdlouhavé protože se načítá i obraz daného pořadu ( škoda, že nelze náhledy vypnout ).  Dále pro 4K tv jsou nahledy, takové neostré a myslím, že prostředí chce ještě doladit. Každopádně mně zajímá kvalita obrazu a né prostředí. Věřím, že se to časem ještě doladí.

Super jsou aplikace jako Netflix, HBO, Filmbox. Vše v jednom. 

Celkově jsem spokojen a pro mé potřeby je to dostačující. Uvidíme při delším používání. 

Upraveno uživatelem Jachym
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Byt vyrobcem (nebo vlastne spis Vodafonem), tak se teda na pripojovani ke zdroji dat pres Wifi zvysoka vyse*u a nic takovyho radeji neumoznim.
Nehodlal bych riskovat zahlceni helplajny telefonaty od joudu, kteri technice rozumi jak koza petrzeli, pripoji to kdovijak ve kdovijak zarusenym prostredi, a pak nadavaji, ze "to nefunguje, seka se to, obraz ctvereckuje" a cojavimcojeste...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jachym
před 10 minutami, tomus napsal:

Opravdu ten Vodafone box umí wi-fi ? Já všude slyšel že se k internetu umí připojit pouze kabelem, přes wi-fi ne.

 

16160886948601704338563310947511.jpg

16160887165774114129332857528581.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...