Přejít na obsah

Výměna zařízení HD DVR Mediabox za Vodafone TV


Návštěvník pavel8zvonicek

Doporučené příspěvky

Díky za info, docela mě překvapila ta věta:

"Vaše stávající zařízení HD DVR Mediabox od vás Vodafone nepožaduje Vráit, a to ani do budoucna. Zařízení vám zůstává a je jen na vás, zda si ho chcete ponechat."

Asi je pro Vodafone levnější ten set-top box ponechat klientům, než ho pak draze likvidovat.

 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pavel8zvonicek

Pokud máte HD-DVR mediabox, tak věřím, že výměna proběhne nejpozději na jaře. U HD-boxů výměny začnou přibližně od jara/léta letošního roku (tuto informace ale raději berte s rezervou, díky).

Upraveno uživatelem pavel8zvonicek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, tomus napsal:

Díky za info, docela mě překvapila ta věta:

"Vaše stávající zařízení HD DVR Mediabox od vás Vodafone nepožaduje Vráit, a to ani do budoucna. Zařízení vám zůstává a je jen na vás, zda si ho chcete ponechat."

Asi je pro Vodafone levnější ten set-top box ponechat klientům, než ho pak draze likvidovat.

 

Problém asi, možná, bude se servisem. Jestli na té "cihličce" cokoli odejde, asi výměna za nové Vodafone zařízení bude nezbytná.

Každopádně já se té výměně bránit nebudu, i když jsem s "cihličkou" naprosto spokojen ..... a docela se těším na ten nový STB.

Upraveno uživatelem Ivo Mašek
  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pavel8zvonicek

Pavle, jestli máte od UPC zapůjčen HD-DVR mediabox, tak již brzy vás budeme kontaktovat a domluvíme s vámi termín, kdy se u vás zastaví technik, který dodá Vodafone box a internetový modem Compal. Po výměně zařízení bude sloučeno vyúčtování za Vodafone a UPC služby do jedné faktury.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník THOVT

Já mám už po výměně.  Něco je  oproti cihle lepší, např kvalita obrazu., ale slibované své seřazení programů na VF také nejde. 

Ale jinak celkové spokojenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pavel8zvonicek

Zdravím vás já nechápu proč Vodafone koupila společnost upc kabelové televize Když nedokážu udělat sloučení všechny vyúčtování dohromady nebo výměna zařízení HD DVR mediabox za Vodafone TV a jeslí půdě technická problém ze software a program a já uvažuji že asi si nechám ten přístroj a podle toho Vodafone je Praha 10 Vršovice na seznamu o výměně na jaro 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@pavel8zvonicek Protoze melo UPC rozvinutou infrastrukturu, hlavne ve mestech. Urcite se to da vyuzit i pro napojeni BTS v pripade 5G,4G atd. 

Nabizeli sami internet pres CETIN, tak to dava smysl naprimo pres vlastni rozvody. 

A urcite ma VF sve dalsi plany, ktere s nami nekonzultuje

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...