Přejít na obsah

Výměna zařízení HD DVR Mediabox za Vodafone TV


Návštěvník pavel8zvonicek

Doporučené příspěvky

Návštěvník pavel8zvonicek

Dobrý den má dotaz ohledně výměny přístroj od UPC Česká republika za Vodafone TV sen na čekající listině nevím jeslí to pude na jaře nebo podzim a ráčí bich sloučení všechny vyúčtování dohromady uvítal neš výměnu za jiný přístroj   prosím Vaši odpověď 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpověď už jsem dával. Dokud nepřijde email od Vodafonu, tak se s migrací u Vás nepočítá. Až přijde, trvá to cca 2-3 měsíce, než se ozvou z důvodu naplánování výměny zařízení, která je nezbytná a nevyhnete se jí (pak byste měl doma opravdu jen cihlu ...). Po výměně lze požádat o sloučení vyúčtování, nedělají to automaticky. A termín nikdo dopředu neřekne, mezi tím jarem a podzimem to bude, spíše bych čekal u HD DVR jaro/léto.

https://www.vodafone.cz/spojeni/

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • tomus změnil název na Výměna zařízení od UPC HD DVR Mediabox za Vodafone TV
  • po 2 týdnech...
Návštěvník Jachym

Ahoj,

tak dnes dorazil e-mail k převodu pod Vodafone TV. Informace jsou jasné a s dostatečným předstihem. Dokonce jsem dostal e-mail,SMS a dnes další e-mail s přesnou částkou. Každopádně jsem překvapen, že si účtují za setobox a modem. Standardně to má být v ceně služby a já to mám za 70 a 29 Kc. Konečná cena je stejná ale domníval jsem se, že nebudu za pronájem platit. Přece jen jsem využíval prémiový box od UPC za poplatek a teďka budu mít stejný setobox a modem jako ostatní. Uvidime....

Upraveno uživatelem Jachym
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Výměna zařízení HD DVR Mediabox za Vodafone TV
Návštěvník pavel8zvonicek

Zdravím vás já stále čekám na zprávu od Vodafonu ani SMS a email nepřišel vůbec ještě počkám do září této rok 2021 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...