Přejít na obsah

Výměna zařízení HD DVR Mediabox za Vodafone TV


Návštěvník pavel8zvonicek

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen

No myslel jsem spis nejaka pokrocilejsi informace, od nekoho s hlubsi znalosti toho vnitrniho hardware...

Ze je tam ted uplne vykleštěnej firmware, kterej to neumi k nicemu pouzit, to je mi tak nejak jasny... uz z tech popisku, ze to slouzi pouze k servisnim ucelum...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mcladas
V 22. 12. 2021 v 22:22, Libiii napsal:

Mohu se zeptat, jak se vám podařilo spárovat ovladač Magic k TV LG s tím novým setoboxem? Zaboha mi to nejde, je potřeba nějaky kód nebo něco? Normálně přes nastavení to vyhledam, uložím ale nefunguje... 

dobrý den, základem všeho bylo nejdříve v TV vyresetovat nastavení původního settopboxu, potom jsem ji vytáhl ze zásuvky (protože dělala přesně to co píšete, načetla settopbox, ale ne ovladač) a po následném zapnutí mi při výběru spárovat nový settopbox TV nabídla výběr výrobce settopboxu. vybral jsem vodafone, na další obzarovce se potom zeptá, jestli funguje klávesa CH (přepnutí kanálu šipkou) a pokud ne, potvrdíte ne a on zkusí jinou frekvenci, bylo to mnoho pokusů, ale pak se ovladač trefil a teď jde settopbox plnohodnotně ovládat pomocí magic ovladače. snad vám tento postup pomůže. hezký den.

Upraveno uživatelem mcladas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 12. 2021 v 5:42, marena napsal:

Hurá. Mně to ale připadá, že ty funkce vymýšlejí a dělají lidi, kteří si v životě televizi nezapnuli, protože rozsekávat zpětné zhlédnutí na jednotlivé pořady je nesmysl.

Ano, a přitom by stačilo při dosažení konce jednoho pořadu se třeba jen zeptat, zda se chci dívat dál (pokud bych teda považoval za nutné to nějak rozdělit).
 

Stejně tak mi přijde zvláštní, že si nemohu některý z pořadů dostupných ve zpětném zhlédnutí “nahrát” a uložit tak na delší dobu. 

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nechceš šetřit na energii, tak ho vůbec nevypínej. Někdo to tu kdysi měřil, při "měkkém" vypnutí klesla spotřeba asi o 3 W, z 28 na 25 nebo tak nějak, úplně přesná čísla si nepamatuji. Pokud ho nevypneš úplně, nemá smysl ho vypínat vůbec.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasně že na tebe protože je potřeba rozlišovat jestli máš ještě Mediabox a nebo už Vodafone box, u mediaboxu stačilo podržet tlačítko na dálkovém ovladači delší dobu a vypnul se úplně, což jsem postupně času zjistil že je lepší volba než ho nechávat pokaždé vypnout úplně.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak to se omlouvám (už jsem si to změnil v profilu). Jedná se o Vodafone box a fakt to nefunguje. Protože používám univerzální dálkové ovládání na 3 přístroje, tak se mi to nechce celé programovat znovu, když to vše zapínám a vypínám zmáčknutím 1 tlačítka. Mohli by opravit...

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...