Přejít na obsah

Výměna zařízení HD DVR Mediabox za Vodafone TV


Návštěvník pavel8zvonicek

Doporučené příspěvky

namec: nevím proč by to tvé propojení mělo být optimální. Já mám do receveiru připojena všechna zařízení stb, BR přehrávač, MMC a z receiveru výstup na TV, která funguje jen jako zobrazovací jednotka. A zatím jsem neměl nikdy problémy se zvukem. Ale zatím mám jako stb stařičký Kaon a nepoužívám ARC.
silebisz: hledal bych v nastavení Vodafone box zda tam není něco okolo zvuku

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Compal, STB Kaon KCF B4003
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník silebiscz

@namec Při připojení více zařízení je vhodnější používat TV jen jako zobrazovač. Stejně jak popisuje @okrizek používám všechny vstupy do receiveru a do telky vede jen jeden HDMI vstup. Člověk ušetří ovladač a usnadní si ovládání. 

@okrizek Samozřejmě jsem hledal. Jediná volba k zvuku je Auto, Dolby audio a Stereo. Zkoušel jsem všechno. Reálně jsem nepoznal ani zvukově rozdíl mezi jednotlivými volbami. Výstup byl vždy do TV.

S cihlou žádný problém nebyl. Vše fungovalo jak má.

 

Ještě jsem si všimnul, že Vodafone TV box při spuštění neposílá signál pro zapnutí TV a Receiveru.

Upraveno uživatelem silebiscz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím,jestli "ušetří" jeden ovladač.Taky jsem to tak měl takhle zapojený a při každe změně vstupního zdroje (stb,blu-ray) jsem musel na ovladači od receiveru zmáčknout tlačítko dotyčného zdroje.Ted mám všechny zdroje pichly do tv a vystačím si s jedni ovladačem.Ovladačem zapnu tv a zároveň se me zapne stb a receiver.A ovladačem od tv ovládám i stb.Je otázka,jak to bude fungovat po výměně za VF box?

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, čeká nás v brzké době přechod (přišel e-mail) z Horizon TV na Vodafone TV, tak bych měl pár otázek.

  • Nevíte, kdy bude dostupné Vodafone TV pro prohlížeče? Hodně využíváme Horizon TV na PC a co jsem se koukal,  tak je to stále v přípravě. 
  • V e-mailu jsem četl,  že vymění hd media box a modem.  Modem máme TC 7200, tarif 300 Mbit/s. Běží v bridge mode s IPv4, kde využíváme veřejnou IP. Nerad bychom dostali ten Vodafone Station, který nelze přepnout do bridge mode.
  • Občas se setkávám s tím,  že některé sportovní pořady nelze zpětně shlédnout přes Horizon TV, ale když si je člověk nahrál do HD media boxu,  tak se pak mohl bez problémů dívat. Nemá s tím někdo zkušenosti na Vodafone TV?
Upraveno uživatelem Arcao
  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • TC 7200, VTV Pro Box, 2xCA
  • Neratovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdy bude dostupná webová aplikace Vodafone TV zatím bohužel nikdo neví.

K tarifu 300 Mb se dodává modem Compal, kde s přepnutím do režimu bridge není problém, za předpokladu že budeš mít IPv4 adresu.

Vodafone station se dává pouze k nejvyššímu gigovému tarifu.

Jestli se nepletu tak u Vodafone TV by mělo být zpětné zhlédnutí a tedy možnosti nahrát si pořad dostupné u všech kanálů,

pokud je to nějak jinak,tak mě prosím opravte.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník stones

Nevíte někdo zda tuto změnu (přechod na Vodafone TV) můžu použit jako důvod k výpovědi (stajně jako třeba změnu ceny).  Mám HD DVR Mediabox a myslím že změna z lokálního disku na mahrávání do cloudu není adekvátní.

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Japhy
V 19. 4. 2021 v 19:39, Honza B napsal:

 

Odpoví zde někdo na tyto dotazy??

Tak třeba já 🙂 Opět jsem si brnknul na linku a rozhlasové stanice jsou prostě fuč. Při resetu se sice objeví hláška o nalezení xx rozhlasových stanic, ale tou se nenechte mást...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...