Přejít na obsah

Přenos čísla


Doporučené příspěvky

Ve firmě bude tzv. "oprávněná osoba", má heslo pro komunikaci s T-M a může administrovat služby pod Rámcovou smlouvou. Je na to formulář "Převod čísla", tzn ne OKU, které je pro přenos k jinému operátorovi, ale nejdříve přenese číslo na sebe jako FO a pak může jednat dál, vygenerovat si OKU atd. Velké firmy a korporace to řeší tak, že číslo převedou na Twist a pak už je to na každém, jak s číslem naloží.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a hlavně bych se z tou osobou ve firmě snažil komunikovat osobně a ne jen přes telefon nebo SMS, a zkusil v klidu najít nějaké kompromisní řešení a nachystal si dopředu na to nějaké argumenty proč by to číslo měli vrátit.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
před 7 hodinami, Sparrow napsal:

radši jsem měl 2 mobily než potom řešit převoz zpět

...anebo jeste lepe dual-SIM telefon, zejo 😉
A ten mam samozrejme taky svuj, nez si nechat diktovat nejaky jablecny hovadiny nebo Samsungy & spol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Jenze Samsung je mor, kterej uz nakazil prakticky vsechny, takze ho nechci 😉

Navic, i ty nejvetsi modely jsou na me porad maly 😉
Kdyz jsem v lete utopil v mori svuj 6.5" (v poctivych 16:9, zadna nudle ala ovladac k TV), nevedel jsem, cim ho nahradit... a pak jsem nasel dosud neprekonanej Huawei Mate 20 X 😉. Chybejici separatni slot na kartu me sere, ale na druhou stranu internich 128 GB mi staci, 'bo hry me nezajimaji.

Upraveno uživatelem Evzen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V některých firmách si moc vyskakovat nemůžeš a v jiných je to jednoduché až moc.

U nás dostaneš příspěvek na telefon, koupíš si nějaký z daného výběru od operátora a musíš na tři roky garantovat, že se ti na tvé číslo lidi dovolají. Pokud chceš přístup z telefonu do firemního mailu, tak jedině s nějakou formou zabezpečení, kdy prakticky dáváš adminům právo na dálku telefon ovládat, v nejhorším případě včetně mazání údajů. Což je věc, která se mi nelíbí a dokud to nebude nezbytně nutné, tak služební poštu na telefonu nemám. Pravda, do pošty se dokážu dostat vždy relativně rychle jiným způsobem. Takže k tomu telefon nepotřebuji.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

K te poste - malokdo vi, ze ten pozadavek na zabezpeceni (a s tim spojena instalace te sracske komponenty, jejiz jmeno jsem zapomnel) se tyka pouzivani Microsoftiho Outlloku - ten vyzaduje tyhlety nesmysly a bez nich si neskrtnes.
Jenze k Exchange/Office365 se da pripojit i hromadou jinych klientu - a to nejen pres IMAP, ale i plnohodnotne (a to nejen pres OWA) - ktere samozrejme s temihle nesmysly nemaji nic spolecneho...
Takze ja mam aktualne AquaMail, predtim jsem pouzival MailCal... a zadnej overtake myho telefonu administratory se nekona 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 57 minutami, Evzen napsal:

...anebo jeste lepe dual-SIM telefon, zejo 😉
A ten mam samozrejme taky svuj, nez si nechat diktovat nejaky jablecny hovadiny nebo Samsungy & spol.

😄 Dual SIM to bylo když se Eurotel měnil na O2 cca 2005-2006  měl jsem Nokii 6310i (v ní Oskara) :) a služebáka N6230 .

Ale je fakt, že oba vešli do jedné kapsy 😄

Upraveno uživatelem Sparrow
  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Compal black, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...