Přejít na obsah

Horizon go vs Vodafone


Návštěvník Kaplan007

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník Ivan666

Mám setopbox od Vodafonu cca 50 dní a bože zlatej Horizont.Tohle je peklo na zemi.Mám Samsung UE65MU9002.Kdykoliv jej zapnu nastaví se do 4K a to znamená rozmazený obraz tj musím jej přenastavit na 1080P po každém zapnutí.A ma 1080P se kvalitou obrazu Horizontu jen těžko přiblíží..Při přepnutí na Netfilx v 90% nejde přepnout z5 takže se musí vytáhnout ze zásuvky.To samé se děje během zpětného přehrávání kdy se po cca 40 minutách začne sekat a nezřídka to končí pernamentním zásekem.Vytahoval jsem ho ze zásuvky za týden víckrát než Horizont za x let provozu.Je to prostě peklo a nehovořím o absolutně nulové možnosti cokoliv udělat s nastavením kanálů.Horizont měl aspoň volbu oblíbené.tady se musím pokaždý prokousat všemi stanicemi.Nebo si zapamatovat pozice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá ten Vodafone box funkci úplného vypnutí abys ho nemusel pořád tahat ze zásuvky, podobně jako to má malý HD Mediabox, kdy podržíš tlačítko pro vypnutí boxu delší dobu a on se úplně vypne.

Jinak asi bych zvážil zda si ho nechat vyměnit, může se klidně jednat o nějakou vadu boxu, nic za to nedáš, zkus to.

A ještě jsi nezmínil, který Vodafone box máš, jestli ten základní, nebo prémiový ?

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ivan666
před 8 hodinami, Ivan666 napsal:

 

 

před 4 hodinami, tomus napsal:

Nemá ten Vodafone box funkci úplného vypnutí abys ho nemusel pořád tahat ze zásuvky, podobně jako to má malý HD Mediabox, kdy podržíš tlačítko pro vypnutí boxu delší dobu a on se úplně vypne.

Jinak asi bych zvážil zda si ho nechat vyměnit, může se klidně jednat o nějakou vadu boxu, nic za to nedáš, zkus to.

A ještě jsi nezmínil, který Vodafone box máš, jestli ten základní, nebo prémiový ?

Nemá má jen na ovladači to na vypnutí a to nefunguje když se to kousne.Mám takovej malej cca 10 x 10 cm a určitě nemá to hlasový ovládání takže asi obyč.

Upraveno uživatelem Ivan666
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník michalekuba
V 7. 4. 2021 v 9:24, Marek-26 napsal:

@PetrM Ideálně vitualizací Androidu 🙂 Jestli s tím nemáte zkušenosti, nejjednodužší je použít něco hotového jako je NOX, BlueStacks apod. To jen stáhnete, nainstalujete a pak v tom prostředí stáhnete potřebnou aplikaci z Google Play.

Virtualizace Androidu je fajn, ale ve většině případů tam Vodafone TV aplikace stejně nechodí. Zkoušel jsem to na BlueStacks a tam to akorát vyhodilo hlášku "Zařízení není zabezpečeno", to bylo vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...