Přejít na obsah

Horizon go vs Vodafone


Návštěvník Kaplan007

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kaplan007

Ahoj,

Předevčírem mi vyměnili settopbox a od té doby nefunguje Horizon.tv. Na android je náhrada Vodafone tv. Je nějaká alternativa pro windows? Docela jsem to využíval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pokomi

Plánuje se náhrada na Windows i Linux? Horizon TV v prohlížeči funguje na obou systémech bez problémů a využívám jej teméř denně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Frenky

Nechci prudit, ale před týdnem jsem byl převeden z UPC pod Vodafone TV a musím konstatovat neskutečný krok (spíš skok) zpět. To co bylo běžné, sledování TV na PC přes Horizon, streamování do TV přes Chromecast, již nelze, ačkoliv je o toto ze strany nás zákazníků poptávka (jak je vidět nejen v tomto fóru, ale třeba i v hodnocení app Vodafone TV na Google Play). 

Lze očekávat v nějakém krátkém horizontu zlepšení (pokud vůbec), např. streamování přes Chromecast. Abych věděl, zdali mám vyčkat anebo se podívat u konkurence, která naštěstí je. Z doslechu vím, že spoustě lidí tyto možnosti chybí a při migraci k Vodafone TV službu ukončili a přešli jinam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S dovolenim se zeptam zde. Resim ted s UPC jednu vec, mam internet + TV a rad bych zrusil pronajem Kaonu ale chtel bych stale mit Horizon GO + internet. Dle operatora z call centra to nejde, a predali pozadavek dal. Radeji se chci ale zeptat i zde, jestli je to mozne nebo ne. Projizdel jsem i kompletni cenik a z toho moc moudry teda nejsem.

  • -
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...