Přejít na obsah

WiFi Mesh systém


Návštěvník cajky

Doporučené příspěvky

Návštěvník cajky

Koukal jsem na dva asuse za 6000 a měly 4x4, ale pro moji potřebu zbytečné.

Jinak AX56U objednán, v datartu ještě krásná akce za 2999,- tak snad bude stačit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli bude nový router stačit zjistíš až ho přineseš domů a zapojíš, dosah signálu se určitě zlepší, ale je právě otázka jestli to bude stačit, pokud ne, tak budeš zase tam kde jsi začal. Ale jinak než tímhle pokusím se to stejně zjistit nedá.

A než ten router připojíš, tak nezapomeň modem technicolor přepnout do režimu bridge.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cajky

Pokud by nestačil signál, tak ještě zkusím skrze fy powerliny vytvořit jednu síť a pokud by toto fungovalo, tak bych byl spokojen.

Jinak ten režim bridge to je v nastavení systému - změna nastavení, kde teď mám nastaveno "router nastavení" a místo toho vyberu druhou možnost co tam je a to Přemostěné nastavení"? To je ono?

A ještě bych měl asi vypnout WiFi na tom modemu že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
před 23 hodinami, quadra2030 napsal:

ako potom mozu fungovat v EU WiFi AX zariadenia, ktorych hlavnym "prinosom" je 160 MHz pasmo? To totiz bez DFS kanalov nevytvoris ani nahodou

Takhle (screenshot z emulatoru namatkove vybraneho TP-Link AX5400):
 image.png.c01d2704e06a570b8b3f86f7b620fe24.png

Emulator oblibeneho Archeru C7 dava na vyber pouze kanaly 36-48.

před 23 hodinami, quadra2030 napsal:

aj ten Compal od UPC/VF podporuje tieto kanaly

Skutecne ma v menu na vyber kanaly nad 100?! Anebo je tam tak akorat to, co nahore na screenshotu?

Mimochodem, to 10-minutovy nabihani Compalu se tyka i bridge mode, takze skenovanim DFS kanalu to tak uplne nebude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cajky

Prosim o pomoc, zkusil jsem ted v domeni, ze si vyzkousim to preckvaknuti modemu do bridge modu, pouzil jsem tedy:  v nastavení systému - změna nastavení, kde bylo nastaveno "router nastavení" a místo toho jsem dal druhou možnost co tam je a to Přemostěné nastavení.
Na dvacet vterin vypadla wifi, zase naskocila, ale ted uz se vubec nemuzu prihlasit do toho modemu zpatky, nevite, co s tim, jak se do nej zase prihlasit? Nenacte mi to ani tu zakladni stranku na prihlaseni, jen to napise, ze tento web neni dostupny, ale wifi a internet jede v poradku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
před 2 hodinami, quadra2030 napsal:

maloktore klientske zariadenie ma viac ako 2x2 radio

Ja mam 😉
Intel Centrino 6300: https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/59474/intel-centrino-ultimate-n-6300-dual-band.html

Muj DELL E6520 mel puvodne osazene Centrino 6205, ale anteny mel nachystane uz z vyroby 3, takze stacilo po par letech koupit snad za 15 USD z Ebaye tu 6300, vymenit, nacvaknout vsechny 3 anteny a ficime... 😉
I po 10 letech ma porad co rct, dedek! 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cajky

Funguje, moc dekuju. Ja byl celou dobu zvykly na http://192.168.0.1/ a tam to neslo, netusil jsem, ze to jde jeste takhle jinak, moc dekuju.

A ted k tomu, jak teda nastavim ten bridge mod?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...