Přejít na obsah

Navázání spojení ve Warzone na PS4


Návštěvník Lukys1989

Doporučené příspěvky

Návštěvník Lukys1989

Dobrý den.prosim vás mám problém z on-line hraním na PS4 mám nat typ open a mám problém s kým koliv navázat spojení a hrát online.. prý je problém že u UPC nemám veřejnou IP je to možné?a dá se stím něco udělat? děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Navázání spojení ve Warzone na PS4
Návštěvník Lukys1989
před 32 minutami, Adolf.Shitler napsal:

U VF (UPC) máš veřejnou IP zcela jistě, akorát je otázkou, jestli IPv4 nebo IPv6. Zřejmě potřebuješ IPv4, čehož lze dosáhnout zavoláním na zákaznickou linku a o IPv4 požádat.

Teď jsem tam Volal a řekli mi že na veřejnou ip má u UPC nárok jen ten kdo má smlouvu psanou na ič

před 19 minutami, tomus napsal:

Ipv4 zřejmě má když mu jde router přepnout do režimu modem jak píše ve vedlejším vlákně.

Ano ta možnost tam je, když jsem dal modem přestala mi jít veškerá WiFi a šel jen kabel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesmysl, veřejnou IP adresu mají všichni klienti UPC, včetně tebe, operátor nebo ty si to pletete (a možná do toho ještě motá ipv6) s pevnou veřejnou IP adresou, na tu mají opravdu nárok pouze firemní zákazníci, domácnosti včetně tebe mají veřejnou dynamickou IP adresu, ale to na tvůj problém nemá žádný vliv,

měl by ses přestat vrtat ve věcech kterým absolutně nerozumíš a nechat si poradit od někoho kdo se v tom vyzná.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lukys1989

Právě že všichni ne.hodne lidí co má UPC má zrovna u téhle hry problém... prý jsou zablokované nějaké porty co ta hra vyžaduje,ale prý se dají ručně povolit...jak říká kolega opravdu tomu nerozumím ale Syn to do mě hučí každý den tak se mu snažím pomoct

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele můžeš udělat jednoduchý test, jdi do nastavení modemu a přepni ho do režimu modem, jak už jsi to předtím zkoušel, modem propoj kabelem s počítačem , nebo herní konzolí (ale ne oboje najednou) a pak zkus jak to pojede, když to bude chodit tak je problém v nastavení routeru, když to opět nebude fungovat tak je problém někde jinde, každopádně nezapomeň pak zase modem vrátit do režimu router.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lukys1989

Super díky tak to zkusím.dekuju za radu dám vědět

Ještě jeden dotaz co sem nepatří...kde nejpřesněji změřit rychlost připojení? předtím jsem měl 300 teď jsem si dal Na 500 ale stejně nenamerim víc než 300..jde o to kolik pustí síťová karta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...