Přejít na obsah

Lidé se potýkají s výpadkem služeb


Pavel m

Doporučené příspěvky

Lidé po celém Česku se potýkají s výpadkem služeb v bývalé sítí UPC

https://www.idnes.cz/technet/internet/vodafone-internet-televize-upc-vypadek.A201230_105512_sw_internet_vse

Někteří naši zákazníci s kabelovým internetem (síť bývalého UPC) mohou mít v domácnostech potíže s připojením k internetu. Problémy způsobil výpadek serveru, na odstranění problému nyní intenzivně pracujeme. Omlouváme se, pokud se vás tyto potíže týkají

Upraveno uživatelem Pavel m
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Liberec - starý město nejde od rána net, ted jsem se dočetl

Vodafone CZ
21 min · 
 

⚠️ Někteří naši zákazníci s kabelovým internetem (síť bývalého UPC) mohou mít v domácnostech potíže s připojením k internetu. Problémy způsobil výpadek serveru, na odstranění problému nyní intenzivně pracujeme. Omlouváme se, pokud se vás tyto potíže týkají. O dalším vývoji budeme informovat v tomto příspěvku.                  Tak se v tom nehrabte jako já🥵    když jsem se podíval na výpadek tak jsem tam nic nenašel že v mojí lokalitě není nic hlášeno ?????

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příčinu potíží se nám podařilo odstranit, služby jsou opět funkční. Kdyby internet zákazníkovi, který měl obtíže, nenaběhl automaticky, stačí provést restart, tedy vypnutí a zapnutí modemu. Omlouváme se za nepříjemnosti,“ uvedl pro Technet.cz mluvčí společnosti Ondřej Luštinec. 

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktualizace 30.12. 12:30:
 Příčinu potíží se nám podařilo odstranit, služby jsou opět funkční. Kdyby vám internet nenaběhl automaticky, stačí provést restart (vypnutí a zapnutí) modemu.                                                                            NEJDE TO STEJNĚ .................................................. jak tady někdo psal ...........................    prodavači kastrolů
Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Lidé se potýkají s výpadkem služeb

Výborně. Dobře hodinu jsem strávil výměnou kabelů, novým zapojováním konektorů a nekonečným restartováním, protože na UPC/výpadky, kam se v takovém případě dívám jako první, není NIC. Na nějakej blbej fejkbůk fakt nechodím.

Kurva fix.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...