Přejít na obsah

Nefunguje horizon go


Návštěvník kijef

Doporučené příspěvky

Návštěvník kijef

Zdravim,

nefunguje mi horizon go, nesetkal se nekdo s hlaskou : videov nyni nelze prehrat (146) 

Diky za  pomoc.

Build : 2.3.55 Prod(22401)
Device : NVIDIA SHIELD Tablet K1
OS : Android 7.0 (API 24)
Video Player : 2.11.7
OV : 3.15.15
Conviva : 4.0.4
Connection type : WiFi - 
Customer HH : 4276434
MQTT broker : DISCONNECTED
Device IP address : 
MQTT CPE status : Unknown
Last Mqtt status check : No attempt
Predtim to fungovalo. Unnistal avast,reset app, vymazany data aplikace.ze by update?z mobilu to funguje android 9.

Na tabletu android 7.0

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zka

Pokud se trochu chce pátrat po příčinách, není od věci si přípojit k tabletu počítač a posbírat  'logcat'  výstup při pouštění HorizonGO.  Většinou to napíše, co se mu nelíbí. Která verze běžela naposledy ?    Zkontrolujte přes aplikaci DRMInfo,  ze  Widevine běží korektně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Riker

Zdravím...

Jsem klientem, jako mnoho asi z vás, již od dob Kabel plus... a dlouholetým fan Digizone. ... 🙂 a dálkového příjmu TV.

aplikace nejde ani v Desktopech (win 10), ani jako aplikace (android).

Vyžaduje přihlášení, a poté stránka s pořadem ohlásí - NEPŘIHLÁŠENÉHO UŽIVATELE. "smyčka".

Nefunkční.

Díky za radu.. ZC mi "poradilo" novou registraci.... (no aspoň něco napsali... (n) )

_\\/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak začal bych asi novou registraci do Moje UPC, pokud to nezabere nebo nepůjde, tak si nechat vymazat uživatelský účet v Moje UPC a zaregistrovat se úplně znovu, nic jiného mě nenapadá.

Jinak když sem kladeš nějaké otázky, tak by bylo dobré kdybys měl pravdivé vyplněný uživatelský profil, protože takhle nikdo netuší jaké služby vlastně máš, ten profil neslouží pro to aby z tebe tahal někdo soukromé informace, ale naopak k tomu aby to urychlilo řešení tvých technických potíží.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aplikace HORIZON GO na WIN10 nefunguje. Co je to za řešení mazat uživatelský účet??? Začátek 21. století? Co bychom chtěli, když VF....

Jsem z toho docela otrávenej, občas tady čtu, jak ten chce odejít a nebo přejít k tomu, či onomu providerovi. Já nikam přecházet nechci, jen bych moc rád, stejně jako asi většina z nás tady na fóru, aby fungovalo, co si zaplatím, kdykoli chci. Proč něco, co fungovalo ke spokojenosti nás platících zákazníků takhle zoufale nefunguje?   

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA
  • Střední Čechy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...