Přejít na obsah

rychlost netu při stahovani z P2P


Návštěvník peedee

Doporučené příspěvky

Návštěvník peedee

Ahoj, můžete mi poradit, čím to je, že když je připojím např. na DC++ nebo stahuju něco z torrentu, net mi potom jede rychlostí +- 100 kilo? Stačí i když taham jen minimalní rychlostí a net je nepoužitelnej. Dřiv to makalo bez problemu, dela to asi 14 dni. Limit dat vyčerpanej ještě nemam. Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mymak : v dotazu se pise, ze limit vycerpan neni...

no ja mel na mysli spis to, ze nema v klientu omezenej upload - ale to asi nebude tenhle pripad ... spis mi to ted pripada na spatne nastavenyho klienta co se tyce max. poctu aktivnich torrentu, max. poctu slotu pro upload

 

peedee - nenainstaloval jsi nahodou SP2?

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • modem Cisco, box VTV
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peedee
Mymak : v dotazu se pise, ze limit vycerpan neni...

no ja mel na mysli spis to, ze nema v klientu omezenej upload - ale to asi nebude tenhle pripad ... spis mi to ted pripada na spatne nastavenyho klienta co se tyce max. poctu aktivnich torrentu, max. poctu slotu pro upload

 

peedee - nenainstaloval jsi nahodou SP2?

 

SP2 mam instalovany uz dlouho, driv to slo bez problemu. Ja prave myslel, jestli to nejak neomezuje primo Karneval..??? :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám úplně stejnou zkušenost, na lince 5000/500 stahuju z torrentu něco rychlostí 10kb/s, upload se skoro nehne a vše ostatní prakticky stojí a nejen můj kompl, ale ani notebook přes wifi router nemá přísun dat. Jakmile dám torrent pausnout, tak se to rozjede u mne i u notebooku. Co jsem si všiml, tak mi trochu pomůže (na omezenou dobu) reset kabelového modemu a preventivně i mého routeru :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to vidim na spatne nastavenyho torrent klienta - osobne mam 5000/500, pouzivam Azureus, max. pocet soucasnych stahovani 3, max. pocet aktivnich torrentu 4, max. pocet upload slotu na torrent 3, max. pocet pripojeni na jeden torrent 100, celkovy max. pocet pripojeni 180, rychlost stahovani neomezena, max. rychlost uploadu 45kB/s, a nepozoruju vyrazne zpomaleni surfovani ani pri vytizeni linky naplno

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • modem Cisco, box VTV
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peedee
ja to vidim na spatne nastavenyho torrent klienta - osobne mam 5000/500, pouzivam Azureus, max. pocet soucasnych stahovani 3, max. pocet aktivnich torrentu 4, max. pocet upload slotu na torrent 3, max. pocet pripojeni na jeden torrent 100, celkovy max. pocet pripojeni 180, rychlost stahovani neomezena, max. rychlost uploadu 45kB/s, a nepozoruju vyrazne zpomaleni surfovani ani pri vytizeni linky naplno

 

S tim nastavenim se mi to nezda, pac jsem nic v nastaveni nemenil a driv mi to jelo v poho, ze si toho na siti nikdo ani nevsiml, ze neco stahuju... No co, zkusim resnout kabelovej modem (router resetuju preventivne:-).. Jinak budu mit porad podezreni na nejakej pochybnej FUP od Karnevalu...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...