Přejít na obsah

Xiaomi mi box s


Návštěvník klaudiasmelkova

Doporučené příspěvky

Všechno je shit. A jak to tady někdy čtu, jak si někteří stěžují, jak mají pomalý internet na PC, jak se jim zasekává Horizon, jak nepřehrává a pod. tak asi ani to PC není to pravé ořechové. Takže co pak? Pokud někdo očekává za necelý litr super-hyper dělo s výpočetním výkonem sálového počítače, tak se toho nedočká.

Pokud má doma 2.4 WiFi, na které mu visí noťas, kde přehrává módní 4K, protože přeci dnes se už na nic jiného nedívá, TV, má na tom pověšené všechny možné zařízení, které doma má, tak to může problémy dělat a určitě bude. Ale pokud to bude nějaký "normální" uživatel, kterému stačí v TV přepnout vstup, pustit YT, Netflix, HBO Go a není to někdo, kdo si pořídí ten nejpomalejší tarif a pak bečí, tak bude spokojen. Já spokojený jsem.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal - i ti, co dají kladnou recenzi, mají spoustu výhrad. A rozhodně to není jenom absence tuneru, ale hlavně zasekávání se a nutnost restartů. Což jsou i důvody, které by mně vadily. Kromě již zmíněné absence LAN a řešením v podobě dokupování nějakých USB hub.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se Mi Box S ani jednou nesekl. Té krabičce se dá vytknout fakt jen (řešitelná) absence Ethernetu (ale v pohodě jede i na Wifi) a pak to, že to je externí zařízení. 4K videa z NASu zvládá levou zadní.

Jinak na správu videotéky na NAS naprosto doporučuji aplikaci NOVA video.

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • Vodafone Station, CA modul
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zka

Za víc peněz víc muziky 🙂  Shield stojí 3x tolik a má samozřejmě lepší podporu atd. - ale samotný video 3x lepší nebude 🙂   A zcela tiché PC, co přehraje 35mbps video zcela plynule - no to bych rád viděl, za kolik to dáte dohromady -  a to nemluvím o tom, aby na tom běželo 'bezúdržbově' 4K Netflix  a celé to žralo 5W. 

před 21 hodinami, quadra2030 napsal:

Ako ten kram prepina framerate? Treba sa s tym zlozito piplat/odrbavat alebo je to "out of the box", t.j. prehravac podla suboru zvoli prislusny framerate a posle do TV? Podporuje to 23.976, 24.000 a podobne? Nemam velke skusenosti s lagdroidmi, ale jediny bezproblemovy kram v tejto oblasti (ako aj PQ - picture quality) bola Nvidia Shield, implementacia lagdroid TV vo vlajkovom modeli Sony OLED bola uplna tragedia..

Sony Android (na XH900) jsem chvíli testoval - fungovalo to - ale mělo to dost omezení  - a spousta věcí, co se tam sideloaduje v podstatě ihned padá (HorizonGO sem tam nerozběhnul) - takže to moc na hraní není...

S MiBox můžu doporučit dvě apky -  RefreshRate  (funguje i s Shield)  - chce to pár věci různě povolit v privilegiich a developers options pro max.feature -  nicméně to pak má schopnost občas 'zřitit' celý box když to člověk moc stresuje.

Na Youtube pak mnohem snazší pro uživatele   SmartTube Next beta -  tam se dá 'tunit' i ta konverze 23.976...  - ten funguje suprově

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potom Apple TV (4K) vobec nevychadza zle - je tam Horizon TV app (pre UPC SK/PL), nativne aplikacie Netflix, Amazon, etc.. bez obmedzeni, vsetko v 4K a Atmos zvuku.. a pre prehravanie z NAS je tu (sice platena, ale vynikajuca) app Infuse Pro.. funguje to out-of-the-box, ak uzivatel ma Apple zariadenia (ci ekosystem), tak streaming (AirPlay) tiez potesi.

Co sa tyka Sony - mal som tu cest s OLED A1, co bol referencny spickovy model, uzasny obraz a perfektny obrazovy procesor, ale lagdroid tv zamrzal kazde dva dni tak, ze bolo treba vytahovat TV z napajania! Sony to samozrejme velmi neriesil, bol potom update tusim na 7.0, tam uz zamrzal iba raz za tyzden (aj pri blbom prepinani programov DVB-C), strasny crep! Ale obrazova kvalita, upsampling a pod. bola uzasna..

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zka
Citovat

Potom Apple TV (4K) vobec nevychadza zle - je tam Horizon TV app (pre UPC SK/PL), nativne aplikacie Netflix, Amazon, etc.. bez obmedzeni, vsetko v 4K a Atmos zvuku.. a pre prehravanie z NAS je tu (sice platena, ale vynikajuca) app Infuse Pro.. funguje to out-of-the-box, ak uzivatel ma Apple zariadenia (ci ekosystem), tak streaming (AirPlay) tiez potesi.

Apple eko mě netrápí.  S Shieldem si kupujete navíc gamesení   (něco jako Stadia)  -  prostě Apple je cenově 'jiná liga'.  Taky si nemyslím, že se dá srovnat dostupnost a rozmanitost aplikací - ale každý má svoji volbu a umí si ji obhájit 😉

A ano máte pravdu s tím mrznutím Sony Androidu - já to testoval asi den - a je tam potřeba 'tunning' aby to 'neblbnulo'   -   prostě se dávají na trh nedoladěné věci  - a pokud si to uživatel nedoladí sám - tak má smolíka pacholíka, protože moc firmwarových fixů nedostane....   v tom je Shield (ale i ten Apple) přeci jen jina liga...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Suhlasim, ale aby som si "doladoval" TV za 2500+ EUR (alebo kolko vtedy stal), najspickovejsi model znackoveho vyrobcu..

Shield je aj na hry (aj ked asi vacsina uzivatelov to riesi konzolami PS/XBox) a sw/fw podpora je dobra.. stale existuje dost uzivatelov, ktori su si ochotni priplatit za Nvidia Shield/Apple TV, ktori nechcu riesit nastavenia/hacky/fixy, ale aby to proste "hralo".

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Shield je super. Ten valcovy jsem mel moznost videt v akci, ale ten taky nama USB. Az verze Pro v klasicke placate podobe ma USB a RJ45 - LAN konektor. Ale ta cena je opravdu uz jinde. Ale kdyz si ho nekdo veme na hrani, coz je jeho primarni ucel, tak si urcite rad priplati. A k Apple TV, ti maji na 4K docela pekny bitrate a kvalita je o neco vyse nez Netflix. 

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...