Přejít na obsah

Xiaomi mi box s


Návštěvník klaudiasmelkova

Doporučené příspěvky

Návštěvník klaudiasmelkova

UPC Slovnesko teraz ponúka Xiaomi mi box s. Aké s ním máte skúsenosti? Teraz mám HD media box spolu so starým SD DVR boxom, ktorý už dosluhuje a rozmýšľam, že by som ich vymenila za už zmienený Xiaomi mi box s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží, co od toho člověk čeká. Mám ten Xiaomi Mi TV Stick a měl jsem z toho obavy, jak to pojede pouze na WiFi.

Je to strčené vzadu v TV a jsem spokojen. Dělá to to, co potřebuji. HBO Go jede, Youtube jede a pod. Stojí to pár kaček, mám to na 5 GHz.

Jistě, pokud od toho někdo očekává funkce jako na plnohodnotném PC, toho se nedočká.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xiaomi Mi TV Stick by som nekupoval, ma menej pamate a nepodporuje 4K, tiez ho nie je mozne rozsirit cez USB.

Android boxov ktore maju original Android TV a DRM (a teda napr. su certifikovane aj Netflixom) nie je vela - Xiaomi MiBox S, Xiaomi Mi TV stick, Nvidia Shield a Strong Ematic SRT202 - doplnte ma, ak existuje este nieco (TV neuvadzam).

A v porvnani tychto 4 boxov naozaj v pomere cena/vykon - nech uz si to ktokolvek vyklada ako chce - vychadza najlepsie Xiaomi MiBox S, aj ked sa dokupi USB LAN adapter tak stale je to ovela menej ako Nvidia Shield. Ak skutocne niekto na tom nechce hrat hry, ale ma to ako box pre Horizon GO, Netflix, HBO GO, Youtube... tak jednoznacne Xiaomi MiBox.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Bratislava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...