Přejít na obsah

Torrenty po aplikaci FUP


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Zdravim ... mam nove Karneval ...

 

Vycerpal jsem tahanim pres torrenty limit ... mam 1M ...

 

Dokud jsem nemel aplikovano FUP jelo mi stahovani pres torrent v pohode na maximalnich rychlostech ... jak download tak upload ... kdyz vsak doslo k aplikaci FUP doslo logicky ke snizeni rychlosti. Ne vsak na predpokladanych 256/50, ale spise na 65/65 ... proste rychleji jak 5kb/s mi download ani upload nejede a navic pokud mi to jede aspon na techto rychlostech temer mi nejede internet, jakoby ho najednou torrent blokoval ... :cry:

 

setkal se s tim nekdo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno ... ale pokud torrenty vypnu a zmerim si rychlost internetu mam v pohode maximalni hodnoty 25kb/s down a 5kb/s up ... tedy to rapidni snizeni rychlosti nastane jen pokud nahodim torrent coz je divny ... jakoby omezovali P2P nebo co ... :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na tohle pomuže netlimiter (poněkud prasarna na p2p) prtože přes něj snižiš trafic aplikaci pro torenty ale v ni nechaš max = nebudež mit omezenou rychlost downloadu torentu kuly malymu uploadu ropvněž vhodne pro DC++ atd ale jak řikam prasarna ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SWE

BTW taky jsem slysel, ze kdyz mas na Torrentech pomaly upload, tak ti jede i pomalu download, ale nikdy jsem torrenty nepouzival, takze nevim kolik je na tom pravdy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...