Přejít na obsah

Výpadky uploadu Plzeň-Doubravka


Návštěvník shrap

Doporučené příspěvky

Návštěvník shrap

Posledních pár dní mám divné výpadky. Napřed jsem si asi v pondělí všimnul, že mi jakoby laguje vzdálená plocha (jsem na Home office). Prostě to chvílema nereagovalo na moje vstupy. A dneska to došlo tak daleko, že jsem restartoval modem. Několikrát se pak ještě restartoval sám, nakonec naběhnul normálně, včetně funkčního uploadu. Po pár minutách je ale upload opět téměř na nule, viz 10601358049.png

Další trochu problém je, že se nemůžu vůbec dostat na rozhraní modemu (u mě 192.168.2.1), vrací mi to ERR_CONNECTION_REFUSED.

Viděl jsem tu pár podobných příspěvků, ale žádné řešení. Mám volat UPC/Vodafone?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník shrap

No, je to divný. Teď to zase jede normálně. Po kabelu. 5G wifina, která jela na Compalu, nejede ... Potřeboval bych se podívat do rozhraní toho modemu, ale netušim, proč mi tam nepustí ... Takže asi reset tlačítkem co? Blbý je, že tam mám nějaký pravidla pro firewall a nevim přesně jaký 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník shrap

Tak jsem tam volal, teď mi volal technik zpátky, že tu tedy opravdu mají nějaký plošný výpadek (rušení signálu), a že odhadovaný termín opravy je dnes do 20:00. Tak uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník shrap

Tak po Vánocích se to zdálo opravené, dnes opět prakticky nulovej upload, packetloss na uploadu přes 50 %, chvílema přes 70. Po půl hodině najednou vše ok, pak zase problémy, teď to jede ... Psal jsem na podporu, přej se mi ozvou. Každopádně problém vyřešenej není.

PS: Kdyby někdo z adminů moh přepsat název tohohle threadu na "Výpadky uploadu Plzeň-Doubravka", dávalo by to větší smysl. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...