Přejít na obsah

Emaily z Microsoftu


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Od včera (úterý 21.11) očekávám dopověď na dotaz z webu answers.microsoft.com (cz), tak sleduju příchozí emaily. Těch sice nedostávám moc, tentokrát očekávám zprávu

Dnes (středa 22.11) kontroluju poštu i web, žádné zprávy. Na webu MS poslední zpráva včera dopoledne. Dnes okolo 10. hodiny jsem obdržel asi 10 emailů (na důchodce dost). polovona z nich ze včerejšího dne, na webu MS se objevila včerejší reakce na můj poslední příspěvek (ještě dnes ráno tam nic nového nebylo)...

Pozoroval jste někdo něco podobného ?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Jak konkretne to ma souviset (treba to, ze se na webu Microsoftu neco objevilo nebo ne) se siti UPC?

Mne treba od vcerejska odpoledne nefunguje RSS z diskusniho fora jednoho produktu, ktery pracovne pouzivam... A? Co by s tim mela mit sit UPC spolecneho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
Před hodinou, Evzen napsal:

Jak konkretne to ma souviset (treba to, ze se na webu Microsoftu neco objevilo nebo ne) se siti UPC?

Mne treba od vcerejska odpoledne nefunguje RSS z diskusniho fora jednoho produktu, ktery pracovne pouzivam... A? Co by s tim mela mit sit UPC spolecneho?

Zjevně nikdo nečtete pozorně. Jen se dotazuju, zda někdo pozoroval něco podobného. Do souvislosti dávám pouze časové zdržení příjmu více emailů a několik hodin opožděnou aktualizaci webu answers.com/cz. I když ..., máte pravdu, využívám služby UPC vč. emailu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Emaily z Microsoftu

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...