Přejít na obsah

Horizon Go - Android - pouze zvuk


Návštěvník jdonat

Doporučené příspěvky

Návštěvník pablomino
Před hodinou, zby napsal:

Nějaký tip na zařízení do ceny 2 tis. Kč (u kterého je ověřena funkčnost H.Go), ale s čipem od jiného výrobce než RockChip? Díky.

To bude trosku problem, drtiva vetsina TV Boxu disponuje prave chipsetem RockChip a s cenou do 2000 muzes vyhledavat tak akorat v Cine a to je vec ktere nejsem zastancem. Mnou popisovany a pouzivany Rikomagic RKM V3 ma chipset ROCKCHIP RK3328, cena 1990,-Kc a zatim jsem nenarazil na zadny vetsi problem, vcetne HorizonGo.

https://www.alfa.cz/product.php?eid=105140000000000474P

Doporucuji nainstalovat jiny Launcher, ten puvodni ma velmi omezene moznosti prizpusobeni. Sam pouzivam tohle:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ss.squarehome2

Po vyzkouseni jsem jen zakoupil key.

Upraveno uživatelem pablomino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
16 minutes ago, pablomino napsal:

s cenou do 2000 muzes vyhledavat tak akorat v Cine a to je vec ktere nejsem zastancem

A co konkretne te vede k presvedceni, ze ten Rikomagic od Alfy je v necem jiny nez Rikomagic z Aliexpressu?!

Upraveno uživatelem Evzen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zby

S nákupem v zahraničních eshopech problém nemám. Ale hledám něco bez RockChipu, se kterým já osobně nemám moc dobré zkušenosti. Právě proto se ptám na osobní zkušenosti a za každý tip budu rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník king555

Ja mam 4 ks

https://www.gearbest.com/tv-box/pp_759341.html?wid=89horizihHori

Horizon Go netflix kodi funguju bez problemov

Dodavka je z Europskeho skladu DHL kurierom, odpadaju problemy s colnicou a DPH...

Okrem toho mam starsieb Beelink GT1 standard a Nexbox A95X - tiez OK...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pablomino
před 20 hodinami, Evzen napsal:

A co konkretne te vede k presvedceni, ze ten Rikomagic od Alfy je v necem jiny nez Rikomagic z Aliexpressu?!

Asi si nerozumime, ja netvrdil ze je v necem jiny, jen jsem psal jake mam s nim zkusenosti. Kdyz si jej poridis z Ciny bude pravdepodobne stejny, mozna jen nebude zcela pocesteny, ten podstatny rozdil je ale v tom, ze kdyz si jej poridim z eshopu v Cesku, do 14 dnu jej mam vyzkouseny a treba i vraceny prodejci. Rukama mi uz proslo TV Boxu celkem dost a opravdu spokojen jsem zatim jen s RKM V3, dela vse co delat ma, nedela nic co delat nema. Zrovna ted, kdyz sem pisu, posloucham ze StreamCinema koncert Def Leppard a hraji paradne stejne jako RKM...

Upraveno uživatelem pablomino
Doplneni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...