Přejít na obsah

Horizon Go - Android - pouze zvuk


Návštěvník jdonat

Doporučené příspěvky

Návštěvník fetko

Este teda otazka takto - mate teda najnovsiu verziu appky a funguje vam bez problemov na Nvidia Shield TV?

Verzia 2.3.20?

Upraveno uživatelem fetko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník fetko

Prave som nainstaloval na Shield TV novu verziu Horizon Go 2.3.21 a nefunguje.

Stihol som zadat prihlasovacie udaje a odvtedy sa neda ani otvorit - App stopped working...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník dave2005

U Evolveo Multimedia BOX M4 rovněž hlásím funkční pouze zvuk. Přikláním se k názoru, že aplikace Horizon GO ještě nepodporuje Android 7.1. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám tv box MECOOL M8S Pro+ s Androidem 7.1.1 a Horizon GO 2.3.21 funguje výborně (k ovládání je třeba myš). Nejnovější verze 2.3.23 pak ale nezobrazuje video na celou obrazovku. Problémy se zvukem jsem však nezaznamenal. Nejspíš prostě není android firmware jako android firmware.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Set-top box, Compal CH7465LG
  • Praha Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník king555
V 14. 1. 2018 at 14:36, dave2005 napsal:

U Evolveo Multimedia BOX M4 rovněž hlásím funkční pouze zvuk. Přikláním se k názoru, že aplikace Horizon GO ještě nepodporuje Android 7.1. 

Z ineho fora k podobnemu problemu na M4, ale aplikacia netflix - iba zvuk

"....reseni je jednoduche - zakazat HW vrstvy v nastaveni pro vyvojare :),...."

Horizon na 7.1.2 ide ok....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník jdonat

Zakázání HW vrstvy pomohlo jen částečně. KOnečně se v Horizonu objevil obraz, ale bohužel jen v nedostatečné kvalitě.
Jakoby obraz byl zobrazován přes nějaký filtr. Výsledná kvalita na úrovní VHS  ...

Nakonec pomohlo nalití čistého firmwaru do boxu. Překvapivě stejnou verzi.
Horizon konečně běhá správně. Zdroj chyby je pro mě ale nadále záhadou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník pablomino

Nesetrete a nekupujte sedy dovoz z Ciny, doma pouzivam jiz treti Android TV Box a na vsech + na tabletech a smarphonech jsem vzdy HorizonGo v poradku rozjel. Navic jsem u desitek lidi instaloval a zprovoznoval dalsich x kusu. Nejstarsi Android byl 4.4.4, nejnovejsi mam 7.1.2. Vsechny pristroje byly zakoupeny u oficialniho prodejce v CR a nikdy jsem nemel problemy ktere zde popisujete. Muj soucasny Box je Rikomagic RKM V3 a s nim jsem spokojen asi nejvice ze vsech ktere mi prosly rukama. Za ty 2000 ktere za nej date rozhodne stoji. Doporucuji dokoupit klavesnici s touchpadem treba Rikomagic K6 wireless mini keyboard, ovladani s ni je primo luxusni a na rozdil od Airmouse ma vetsi tlacitka klavesnice. Mam odzkouseno streamovane video v rozliseni 4K HEVC a vse jede bez jedineho skobrtnuti, evidentne ma firma Rikomagic firmware na svych mini pc velmi dobre odladeny. Mel jsem doma i dosti luxusni Venztech V12 Ultra s chipsetem S912-H kde vse fungovalo take rychle a spolehlive ale jeden neduh mne dost trapil a to rozhasena synchronizace audio - video pri prehravani filmu. At uz byl zdroj jakykoliv, vzdy to delalo stejny problem, nepomohl factory reset, upgrade firmware, nakonec sel z domu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...