Přejít na obsah

Nefunguje zpětné zhlédnutí


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Návštěvník zby

A ještě byste si mohli opravit odkazy u hlášení o tom výpadu (např. z předchozího náhledu freekarol - "... klikněte, prosím, na tento odkaz.")

A výsledek:

myupc.jpg.b95f1c402a8ff986375c3e69acbe5a41.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi dnes ZZ nejde. Píše to, že si ho mám aktivovat. Jinak @David - UPC trochu mě mrzí, že se to dostalo až takhle daleko. O problémech s HGO/ZZ mluví několik lidí už od léta, mě včetně, a nikdo z UPC ten problém neviděl nebo nevěřil. Až nyní, po měsících stupňování, kdy to postihlo téměř všechny a je to jasné. Fakt nevím, jestli jste to tehdy opravdu v UPC neviděli anebo jste doufali, že ten problém zmizí a chtěli to zamluvit. Aspoň, že se to teď už konečně fakt řeší. Snad důkladně a naposled. 

Upraveno uživatelem Jack_6428
  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dadko

No, ja som sa vcera v noci po 22:00 potesil, ze aspon na jednom zo STB zacalo fungovat aj po 22:00, kedze par dni nefungovalo ani na jednom po 22:00 a pridem domov a ono to nefunguje uz vobec. Fakt zaujimavy sposob opravy. Hold neostava asi nic ine, len sa stazovat a cakat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Galvani

Je to furt neco, ted zadne zpletne zhlednuti a aktualizace predplatneho. Selektivne, nebo synchronne na vsech zarizenich. Jen jsem se chtel podelit. Ja posloucham stiznosti od zeny, ze jsem vybral UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...