Přejít na obsah

Nefunguje zpětné zhlédnutí


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Návštěvník Dadko

Co je divne, tak u mna sa ta chyba prejavuje iba na jednom zo zapozicanych STB a iba po 22:00, rano zase vsetko normalne funguje, nechapem. A reakcia z klientskeho centra uz tyzden ziadna. Pritom MyPrime normalne funguje. Len ZZ nefunguje.

Upraveno uživatelem Dadko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Cipísek

Mohli by s tím něco udělat, pustil jsem si na ZZ partičku a po první reklamě to bylo nesledovatelný, zvuk posunutej a neustále drobné záseky. Poslední dobou to je fakt na nic, jak Horizon Go aplikace tak teď i zpětné zhlédnutí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

Výpadek a možné problémy se zpětným zhlédnutím bohužel i nadále trvají :( Odeslal jsem veškeré zpětné vazby, včetně čísel smluv, co jste mi naposílali. Doufám, že se tento týden někam posuneme. Jakmile dostanu nové informace, napíšu sem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dadko
5 minutes ago, David - UPC napsal:

Výpadek a možné problémy se zpětným zhlédnutím bohužel i nadále trvají :( Odeslal jsem veškeré zpětné vazby, včetně čísel smluv, co jste mi naposílali. Doufám, že se tento týden někam posuneme. Jakmile dostanu nové informace, napíšu sem.

Zdravim Davide, ja som uz niekolko krat pisal, ze mam problem so spetnym zhliadnutim, ale iba na jednom z 2 zapozicanych STB a iba v case od 22:00 do rana cca 6-8:00. Mimo tuto dobu spetne zhliadnutie funguje uplne normalne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dadko

Som zvedavy, podla oznamenia v Moje UPC by dnes mal vypadok spetneho zhliadnutia skoncit. Tak snad si dnes vecer uzijem normalne spetne zhliadnutie aj na druhom STB po 22:00 a nebude ma UPC stale odkazovat len na vypadok a odmietat so mnou cokolvek riesit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Štěpán

Včera měli napsáno, že 21.11.2017 už to bude v pořádku. bohužel není, jen to posunuli o týden na 28.11.2017. Tak jsem zvědavý jaké nabídnou kompenzace. Protože ještě před měsícem jsem byl se zpětným přehráváním celkem spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...