Přejít na obsah

Nefunguje zpětné zhlédnutí


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Aha, tak jsem to zakřikl, v Horizon Go jde přehrát jen něco. Třeba teď Futurama z 12:25 ne, "Omlouváme se, při načítání videa došlo k potížím".

A editovat svůj post po čtvrthodině už taky nemůžu, takže triple. EDIT: Hurá, někdo se přede mě stihl dostat, takže nemám triple!

@tramin Teď koukám na Lucky Luka a hraje už asi 10 minut. Na Ordinaci se obávám, že nemám žaludek ani na 5 vteřin. Sorry ;)

Upraveno uživatelem marena
  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, tramin napsal:

@marena:nemusíš ani 3 sekundy.Dole v liště uvidíš konečný čas,u mě 5 minut...

Dobře, sice za to nejspíš půjdu do pekla, ale zkusím to :P - je to stejně jako u tomuse, 1:24:58, rychloposuvem jsem dojel někam za 10. minutu a chvili pustil přehrávání a vše v pořádku. Chyba bude někde u tebe.

Jinak obecně se dnes večer ZZ zázračně uzdravilo. Po večerním spuštění STB už jsem se v EPG mohl posunout zpět i přehrávat pořady. Jako brutus test jsem zkusil v půl osmé pustit včerejšího van Damma, něco přes 2 hodiny, končilo to skoro v deset a vše snad bez jedineho zadrhnutí (možna jednou, ale jen na vteřinu s pokračováním přesně v místě přerušení). Tak že by se něco změnilo? Uvidíme v příštích dnech, jestli to nebyla jen náhoda.zítra večer budu koukat na dopolední snooker, jsem zvědav.

 

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dadko

Hm, tak dnes znova, o 21:00 pusteny film zo ZZ a vsetko v pohode. Akonahle skoncil a chcel som si pustit iny, zase mi to zahlasilo, ze nemam zaplateny balicek spetneho zhliadnutia. Hlavne, ze na oficialne staznosti cez kontaktny formular vobec nikto nereaguje. Nechapem, ako sa mam potom dozadovat, aby bol tento stav napraveny. Samozrejme tento problem sa mi vyskytuje iba na jednom z prenajatych STB. Na druhom je vsetko v poriadku aj po 22:00.

Upraveno uživatelem Dadko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u mě spokojenost dlouho netrvala. Dnes prý na opět nemám předplacen balíček, který by umožňoval ZZ :( A to pro jistotu jak na STB tak v HG. Když už nefunguje nic, tak asi budu muset podat výpověď. Se změnou poskytovatele TV nebude problém, ve vchodu máme dotaženu optiku od dvou místních operátorů, kteří oba poskytují IPTV a jak vím od sousedů, ZZ u nich funguje stoprocentně. Mám sice věrnostní období, takže budu muset při výpovědi něco doplácet, ale já chci ZZ používat, takže mi to za to stojí.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...